Facebook Twitter E-mail
25. září 2016

Criminal Minds přivítá po osmi letech Jane Lynch

Herečka Jane Lynch se vrací se svou postavou do dvanácté série Criminal Minds. V dramatu si před devíti lety zahrála Reidovu matku Dianu, která trpí schizofrenií. Roli si zopakuje ve dvou dílech, které budou odvysílány v začátku příštího roku a její přítomnost v ději bude znatelná. Prvně přijde na řadu v jedenáctém díle.

„Jsme rádi, že uvidíme Lynch v nových epizodách a ona sama na tom není se svými pocity jinak,“ řekla výkonná producentka seriálu Erica Messer. „Lynch je velmi vytíženou herečkou, a tak si o to víc vážíme toho, že souhlasila s návratem.“

Lynch se svou rolí v dramatu přišla přesně rok před jejím debutem v Glee, který ji přinesl slávu. Dále zkoušela oslovit publikum se sitcomem Angel From Hell, který ale skončil po první sérii. Její postava byla v průběhu několika sezón Myšlenek připomínána jejím synem. V deváté sérii dostal Reid pohlednici od jeho matky, ve kterém mu psala, že jede navštívit Grand Canyon. Také ji Reid navštívil v sanatoriu, když se jí zhoršil zdravotní stav. V jedné z epizod minulé řady Reid prozradil, že nemoc jeho matky se rozšířila v dědičnou demenci a tudíž ani nepoznává ty, které tolik milovala. Posledním náznakem bylo, že s ní Reid pojede do Paříže. Měli bychom tento moment zahlédnout hned v prvním díle nové řady.

Dvanáctá série se blíží. První díl si budeme moci užít ve středu 28. září na stanici CBS.


Těšíte se na novou řadu? Bavila vás jedenáctá série? A jste rádi, že se zase uvidíme s Reidovou matkou?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Butcher
před 63 týdny
Hádám, že uvidíme její smrt...
justynajohnson
před 63 týdny
Jenom na dva díly...tak to jsem zvědavá.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY