Facebook Twitter E-mail
26. září 2016

Bates Motel: Představí se nám dvojnice Normy Bates

Herečka z House of Cards, Isabelle McNally, si v poslední sérii Bates Motel zahraje vedlejší roli Madeleine Loomis, příjemné a zároveň za srdce chytající mladé Normy bojující se svým životem. Prozatím není zcela jasné, jak se tato postava vepíše do děje páté řady, ale je tu k vidění náznak toho, že by mohla být jakousi součástí pro další nově příchozí postavu Marion Crane, kterou nám představí zpěvačka Rihanna. V původním filmu byl přítel Marion Sam Loomis. Nyní také probíhá casting na tuto postavu.

Dle těchto domněnek můžeme usoudit, že Madeleine bude Samovou ženou a z Marion se tak stane ta druhá, která neměla to štěstí být se Samem. Výkonný producent Carlton Cuse již dříve pronesl, že chtějí z poslední řady udělat tu největší psycho jízdu za celou dobu jeho vysílání. Také řekl, že se budou jen částečně držet scénáře, protože by podle něj nebylo zrovna originální převyprávět seriál podle filmové předlohy bez jakýchkoliv úprav.

Druhá oznámená tvář, která se dostaví do páté série bude herečka Brooke Smith, známá zejména svým účinkováním v Grey´s Anatomy. Zahraje si postavu nové šerifky Dany Green, která bude dohlížet na plynulý chod městečka White Pine Bay. Nahradí tak svého předchůdce Alexe Romera (Nestor Carbonell), který bude i nadále hlavní postavou.

Green je profesionálka na slovo vzatá, je plně kompetentní a oddaná své profesi. Jestli někdo dokáže udržet kriminalitu v tomto málem městečku, bude to rozhodně ona. Herečka se dále ukázala v Law & Order: SVU, Ray Donovan a Nashville.

Na posledních deset dílů Bates Motel si musíme počkat do příštího roku.


Co říkáte na čtyři uplynulé série? Jaká z nich byla tou nejvíce strašidelnou? Jste rádi, že do děje přichází stále více nových tváří?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 60 týdny
Čekat a zase čekat....ach jo :(

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY