Facebook Twitter E-mail
26. září 2016

ABC vyvíjí remake Magnum P.I.

Stanice ABC se rozhodla zkusit oživit seriál Magnum P.I. s plánem více se zaměřit na ikonickou postavu dcery P.I.ho.

V původním seriálu byl hlavním hrdinou detektiv P.I., kterého sehrál Tom Selleck. Nyní by se měla pozornost upřít směrem k jeho dceři Lily „Tommy“ Magnum, kterou v originále hrála v šesti dílech Kristen Carreira.

Budoucí reboot seriálové klasiky ponese prostý název, Magnum. Budeme sledovat postavu Lily, která se vrací na Hawaii, kde bude chtít převzít otěže firmy svého otce. S Tomem Selleckem bychom ale neměli počítat, minimálně ne ve stálé roli. Pokud by však měl jeho aktuální seriál Blue Bloods na jaře skončit, tak by Selleck teoreticky mohl v potenciální novince hostovat.

Tvůrce John Rogers a společnost UnbeliEVAble herečky Evy Longorii spolu s Universal TV se ujmou produkce. Ostatně u Universal TV má původní seriál svou domovinu a společnost vlastní práva na tento seriál. „Je nám více než jasné, že nikdo nemůže nahradit ikonickou roli Thomase Magnuma, a tak se John rozhodl prohloubit děj původního scénáře a rozvíjet tak příběh skrze jeho dceru,“ řekla Longoria.

Magnum P.I. měl svou premiéru v roce 1980 a dočkal se úctyhodných osmi sezón. Děj končil znovu shledáním Magnuma s jeho dcerou krátce poté, co zemřela matka Lily, Michelle.


Znali jste původní seriál? Pokud ano, zkusíte jeho pokračování?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

novotji
před 59 týdny
Dobrý den chtěl bych se zeptat nedávno jsem četl, že se Tom Selleck vrácí do...
ragelly
před 59 týdny
Vypadá to, že se Selleck opravdu v sedmé řadě vrátí :)
novotji
před 59 týdny
děkuji za odpověď jsem moc rád že se vrátí svou roli komisaře Regana hraje...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY