Facebook Twitter E-mail
23. září 2016

SARS: Pitch vyoutován

Ve čtvrtek večer začal Grey's Anatomy na ratingu 2.4, který je o čtyři desetiny nižší než loni na podzim. Notorious nevykročil správnou nohou. Rating 1.2 je o více než dva celé body nižší než loňský start Scandalu ve stejném časovém slotu. To se samozřejmě odrazilo i na výkonu How to Get Away with Murder, který oproti loňské premiéře spadl o 1.2 bodu na pouhých 1.4.

Na Foxu se Rosewood musel vypořádat s večerem bez Empire, což se na něm velmi negativně odrazilo. Novou řadu začal na nízkém čísle 0.7. Nejvyhypo­vanější podzimní novinka Pitch svůj odpal zcela minula, získala rating pouze 1.1 a pokud si ho neudrží, nevypadá to s ní moc dobře.

Na NBC si Superstore vedl vcelku dobře, na loňský start ztratil čtyři desetiny a skončil na čísle 1.4. The Good Place výrazně ztratil oproti své pondělní premiéře, která následovala po The Voice, nicméně rating 1.3 je na stejné úrovni jako Superstore, takže pokud se na něm dokáže udržet, bude v bezpečí. Chicago Med se představil v novém dnu a vyrovnal se svému series low 1.4, což je o osm desetin horší než loňská premiéra po The Voice. The Blacklist začal na čísle 1.3 (vs. 1.8 loni).

Finální čísla: Grey's Anatomy se o desetinu zvedl. Notorious o desetinu klesl. Superstore a The Good Place se o desetinu zvedly.

Stanice Seriál Minulý týden Tento týden Rozdíl
ABC Grey's Anatomy 2.5 / 8,75
ABC Notorious 1.1 / 5,39
ABC How to Get Away with Murder 1.4 / 5,11
CBS The Big Bang Theory
CBS The Great Indoors
CBS Mom
CBS Life in Pieces
CBS Pure Genius
CW Legends of Tomorrow
CW Supernatural
FOX Rosewood 0.7 / 3,65
FOX Pitch 1.1 / 4,23
NBC Superstore 1.5 / 5,45
NBC The Good Place 1.4 / 5,25
NBC Chicago Med 1.4 / 7,02
NBC The Blacklist 1.3 / 6,40


SARS neboli Sledovanost a ratingy seriálů je pravidelná rubrika na SerialZone, mapující sledovanost seriálů v amerických televizích. Jste nováčkem a nevíte, co přesně rating a další zmiňované pojmy znamenají? Náš průvodce sledovaností vám pomůže:
Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Grounder
před 56 týdny
Co na tom Foxu zase vymýšlí dát Pitch na čtvrtek proti NFL to jsou blázni to...
justynajohnson
před 56 týdny
Blacklist se určitě zvedne.Tak dlouho jsem na něj čekala :)
ragelly
před 55 týdny
Finální čísla: Grey's Anatomy se o desetinu zvedl. Notorious...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY