Facebook Twitter E-mail
28. září 2016

AHS: Šestá série možná nebude v letošní sezóně jediná

Šestá série American Horror Story stačila již odvysílat dvě epizody a již nyní přichází nové zprávy o tom, že po finálové epizodě série s podtitulem Roanoke možná přijde další.

Ryan Murphy v současné době již pracuje na další záhadné sérii slavné antologie. Slibuje, že nová série bude opředená ještě větším množstvím tajemna, než tomu bylo před startem letošní řady. „Nevím, kdy dojde na odvysílání, ale můžu říct, že to bude pro nás jistý experiment. Přicházíme s novým pojetím vývoje. Stanovíme jednoho scenáristu a režiséra, který si sérii vezme na starost. Nevím, jestli se to dočká úspěchu, ale rozhodně to zkusíme,“ řekl tvůrce. Pouze dva lidé nyní vědí, o čem nová řada bude, a to Murphy a prozatím nejmenovaný scenárista.

S nepropustností novinek o nové řadě bylo letos učiněno za dost. Nikdo z fanoušků až do samotné premiéry neměl nejmenší tušení, co je čeká nového. Do světa přicházel jeden nový teaser a plakát za druhým a navrch tomu všemu byl jen jeden z uveřejněných trailerů pravdivý. Když první epizody My Roanoke Nightmare zhlédly světlo světa, nikdo nečekal, že nové téma bude bráno dokumentárním stylem s živým komentářem. Máme se nejvíce těšit na šestou epizodu, kdy se vše co si myslíme, že o sérii víme, vyvrátí a příběh vezme úplně jiný směr vyprávění.

Stanice FX učinila překvapivé oznámení, když premiéru AHS přesunula z pravidelného října na půlku září, což umožňuje seriálu ukončit své vysílání před zimními prázdninami a možná tak odstartovat řadu novou, o čemž Murphy se stanicí vedl diskuze již na začátku loňského roku.


Líbily se Vám dvě odvysílané epizody šesté řady? Těšíte se na zvratovou šestou epizodu? Chcete dvě řady najednou?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Butcher
před 55 týdny
Přesně tak, mužu jedine suohlasit :))
CrazyGeek
před 55 týdny
Osobně jsem zůstal v šoku, že se nová série udržela v tajnosti až do...
justynajohnson
před 55 týdny
Čím víc,tím líp.....AHS není nikdy dost :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY