Facebook Twitter E-mail
26. září 2016

HTGAWM: Kdo bude dalším na seznamu mrtvých?

V článku se objevují spoilery z AKTUÁLNÍHO dílu třetí série. Pokud jste epizodu ještě neviděli a nechcete si kazit překvapení, přečtěte si článek později.

Jak už bývá u seriálu How to Get Away with Murder (Vražedná práva) zvykem, opět byl představen během premiéry nový zvrat v podobě dalšího mrtvého těla. To bylo v závěru epizody převáženo v pytli z Annalisina (Viola Davis) hořícího domu, přičemž její reakce při zjištění identity zesnulé(ho) byla velmi emotivní. Kdo se v pytli ukrývá? Tentokrát se tvůrce seriálu, Pete Nowalk, rozhodl tuto otázku zodpovědět ve stylu Deseti malých černoušků.

„Během každé epizody odhalíme jednu postavu, která požár přežila. Takže si každý týden budete moci odškrtnout jméno jedné postavy“, uvedl Nowalk. Pochopitelně odmítl sdělit, která postava se s diváky rozloučí, ale již po první epizodě je jasné, že to nebude Annalise. Je to ale někdo, kdo má v seriálu důležitou roli.

Odpověď neznali předem ani samotní herci. „Bylo opravdu těžké to nevědět. Každý týden jsme se během společného čtení scénáře dozvídali, kdo je v bezpečí. Jste za toho dotyčného rádi, že budou i nadále součástí naší rodiny, ale zároveň jste smutní kvůli tomu, s kým se budete muset rozloučit,“ uvedla představitelka Michaely, Aja Naomi King.

V současnosti už však herci jméno zesnulé osoby znají. „Vyrazilo mi to dech. Nikdy bych si nepomyslela, že mě to tak zasáhne. Pořád mi to nedochází, protože jsme jako rodina a pomyšlení na to, že jeden člen odejde, je nesnesitelná. Je těžké nezapomínat, že ten člověk neumírá v reálu. Všichni jsme brečeli jako mimina, měla jsem z toho deprese. Je to smutná a šokující záležitost. Pro náš děj je to samozřejmě potřeba, ale my jsme jen lidé,“ sdělila Karla Souza, představitelka Laurel.

Samotná scéna, kdy dotyčný zemře, však ještě natočená není. „Až to budeme točit, ať už to dopadne jakkoliv, vím, že to bude to nejtěžší, co jsme za ty tři roky museli natočit,“ svěřila se King.


Už jste viděli premiéru třetí řady? Líbila se vám? Kdo je podle vás dalším na seznamu mrtvých?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

eliska.musilova
před 48 týdny
Já byla teda upřímně v šoku, že zemřel SPOILER » Wes «. S časem si...
Desperate houseman
před 48 týdny
jj podezřelou určitě bude, ale vůbec mě nenapadlo že i mohla zabít...
La.Volpe
před 48 týdny
Wes u Jimmy Kimmela (včera). :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY