Facebook Twitter E-mail
28. září 2016

Repertoár Syfy se rozrůstá o tři další pilotní kousky

Stanice Syfy to zkouší ve velkém. Pilotové objednávky se dočkaly rovnou tři nové projekty; The Machine, Haunted a Happy!.

První z nich, The Machine, je výpravný projekt popisující život na Zemi, kterou kompletně ovládá umělá inteligence. Děj se bude upínat na kontroverzní soužití lidí se stroji, na jejich životní příběhy a osudy konkrétně šesti hlavních postav. Každá z nich vlastní klíčovou roli ve zničení robotické nadvlády.

The Haunted je nadpřirozené hororové drama o čtyřech sourozencích, které sblíží smrt jejich rodičů. Jakmile se budou snažit překonat své nezvyklé negativní osobní vztahy v rodině, přijdou také na to, že krom jejich problémů se budou muset vypořádat s neživou entitou, která se usídlila v jejich domě. Ano, jsou to duchové.

Happy! je postaven na novele scenáristů filmu Batman. Budeme svědky příběhu Nicka Saxe, zkorumpovaného, dosti zkaženého nájemného vraha, který se souhrou náhod stane policejním důstojníkem, díky čemuž se dostane do středu dění, kde na denním pořádku nechybí vraždy, promiskuita a zrada.


Zařadíte si jednu z těchto novinek na váš seznam, nebo vás nic z toho nenalákalo?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

carolos
před 55 týdny
Mám rád horory, takže určite vyskúšam The Haunted
liskulka.lida
před 55 týdny
Syfy! Stanice, která má velký potenciál mě (a ostatní sci-fi maniaky) pobavit,...
Koldik
před 54 týdny
Snad...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY