Facebook Twitter E-mail
24. září 2016

SARS: MacGyver uchvátil diváky

Páteční sledovanost a další velké překvapení. Ačkoliv se reakce na návrat MacGyvera nesou vesměs v negativním duchu, seriál si během léta rozhodně dokázal získat dost zvědavých diváků a startuje prozatím jako třetí nejlepší dramatická novinka na Velké pětce.

Na ABC začal Last Man Standing na ratingu 1.1, který je stejný jako loni. Dr. Ken odstartoval druhou řadu střízlivěji s číslem 0.9 a vyrovnal se tak svému series low, které získal i u jarního finále.

Na CBS už jsme MacGyvera naťukli. Pilot začal na silném čísle 1.7, které je o to působivější, že vzniklo v pátek a bez předskokana. Pomohlo to i nové řadě Hawaii Five-0, která se oproti loňské premiéře zvedla o tři desetiny na 1.3. Blue Bloods si ze stejným ratingem 1.3 zopakoval loňský start.

Na Foxu se vrátila nová řada Hell's Kitchen s číslem 1.1, tedy stejně jako u lednové premiéry. The Exorcist začal slabě na ratingu 1.0. Můžeme porovnat s loňským začátkem Sleepy Hollow ve stejném časovém slotu, který dopadl na chlup stejně.

Finální čísla: Hawaii se o desetinu zvedl.

Stanice Seriál Minulý týden Tento týden Rozdíl
ABC Last Man Standing 1.1 / 5,95
ABC Dr. Ken 0.9 / 4,02
CBS MacGyver 1.7 / 10,90
CBS Hawaii Five-0 1.4 / 10,22
CBS Blue Bloods 1.3 / 10,55
CW The Vampire Diaries
CW Crazy Ex-Girlfriend
FOX Hell's Kitchen 1.1 / 3,37
FOX The Exorcist 1.0 / 2,85


SARS neboli Sledovanost a ratingy seriálů je pravidelná rubrika na SerialZone, mapující sledovanost seriálů v amerických televizích. Jste nováčkem a nevíte, co přesně rating a další zmiňované pojmy znamenají? Náš průvodce sledovaností vám pomůže:
Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Balthazar6
před 55 týdny
Tak nejak nechapu, co se ti na te cene nezda, 250 kc je naprosto bezna...
milosh
před 55 týdny
Čekal jsem, že budou lidi na Maca zvědaví. Teď ale jak si povede dál. Co jsem...
ragelly
před 55 týdny
Finální čísla: Hawaii se o desetinu zvedl.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY