26. 9. 2016

SARS: Pohádková noční můra

SARS: Pohádková noční můra

Na ABC začala nová série Once Upon a Time na ratingu 1.2, který je o šest desetin nižší než loni na podzim. Druhá série Secrets and Lies získala rating 1.0, stejně jako následující start Quantica. Pro Quantico jde oproti loňskému startu o pokles o devět desetin.

Na CBS se na nedělní večer přesunula kriminálka NCIS: LA. Její dvouhodinový start jistě pozitivně ovlivnil fotbal (rating 5.4). Premiéra získala číslo 1.5 v první hodině a 1.3 ve druhé hodině. To je oproti loňskému 1.2 zlepšení.

Na Foxu si komediální blok vedl v rámci zaběhnutých kolejí. Bob's Burgers skončil na čísle 1.3 (vs. 1.2 loni), Simpsoni 1.6 (vs. 1.5 loni), Family Guy 1.4 (vs. 1.5 loni). The Last Man on Earth si výrazněji pohoršil, získal rating pouze 0.9 (vs. 1.4 loni). Po týdnu pauzy spadl Son of Zorn ve druhé epizodě na číslo 1.2, což je přesně poloviční rating, nicméně se to dalo čekat, jelikož před sebou nemá fotbal.

Finální čísla: Bob's Burgers a The Simpsons si o dvě desetiny pohoršily. Son of Zorn a Family Guy spadly o desetinu. Once Upon a Time se zvedl o desetinu.

Stanice Seriál Minulý týden Tento týden Rozdíl
ABC Once Upon a Time 1.3 / 3,99
ABC Secrets and Lies 1.0 / 4,06
ABC Quantico 1.0 / 3,64
CBS NCIS: LA 1.5 / 10,34
CBS Madam Secretary
CBS Elementary
FOX Bob's Burgers 1.1 / 2,60
FOX The Simpsons 1.4 / 3,36
FOX Son of Zorn 1.1 / 2,65
FOX Family Guy 1.3 / 2,80
FOX The Last Man on Earth 0.9 / 2,23


SARS neboli Sledovanost a ratingy seriálů je pravidelná rubrika na SerialZone, mapující sledovanost seriálů v amerických televizích. Jste nováčkem a nevíte, co přesně rating a další zmiňované pojmy znamenají? Náš průvodce sledovaností vám pomůže:
Kdo nelikuje není SerialZoňák! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
Koldik

Koldik

Tak uvidime ci NCIS:LA nepochovaju... snad si udrzi dobru sledovanost.
před 177 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

OUaT už nemá to,co míval,ale pořád se na něj těším.
před 177 týdny
ragelly

ragelly

Finální čísla: Bob's Burgers a The Simpsons si o dvě desetiny pohoršily. Son of Zorn a Family Guy...
před 177 týdny
Další články k tématu