Facebook Twitter E-mail
28. září 2016

Alan Cumming vklouzne do nového kabátu jako Dr. Death

Alan Cumming, držitel tří nominací na televizní cenu Emmy, získal roli v potencionálním seriálu stanice CBS, Dr. Death. Projekt mají pod taktovkou James Patterson, Michael Rauch a Alex Kurtzman. Cumming touto rolí vrací na svou domovskou stanici, kde exceloval v právnickém dramatu The Good Wife.

Děj je založen na stejnojmenné knize od jednoho z hlavních producentů. Budeme svědky příběhu bývalého agenta CIA, který si po dlouhých letech ve službě chtěl udělat razantní změnu ve svém životě. Stal se nadaným profesorem a spisovatelem, kterého však neblahé okolnosti jednoho dne donutí vrátit se zpět do svého starého života a ujmout se svého odznaku. Je po něm žádáno, aby byl nápomocen newyorské policii při dopadení sériového vraha, který uprchl z vězení.

„Je nepochybně úžasné představit si Alana v takto silně odlišné roli, na kterou si bude muset zvyknout a všem nám dokázat, jak moc talentu v něm dřímá,“ řekl výkonný producent projektu Patterson.


Měli jste rádi Alana Cumminga v Dobré manželce? Dali byste novince šanci, kdyby ji stanice objednala pro seriál?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 59 týdny
Toto bych i vyzkoušela.
Koldik
před 58 týdny
Hej toto by mohlo byt celkom dobre.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY