Facebook Twitter E-mail
14. května 2012

Glee ve městě

Glee v příští sezóně čekají změny. A netýká se to pouze přesunu seriálu z úterý na čtvrtek. Ano, jak jste se mohli dočíst ve Fruikově článku, Glee získalo post-X-Factorový čtvrteční slot. Doufejme, že se to pozitivně projeví na sledovanosti.

Ve čtvrté sérii Glee přivítá další hostující hvězdy. A nebude to nikdo menší než Sarah Jessica Parker (Sex and the City) a Kate Hudson!

Parker si v této hudební senzaci zahraje Kurtovu mentorku. Šestiepizodní role pro Kate Hudson zatím nebyla odhalena, musíme si počkat, co se z ní vyklube.

Prezident FOXu Kevin Reilly také potvrdil, že seriál mírně pozmění svůj tradiční formát. Ze Glee se na podzim stane tzv. „show-within-a-show“, tedy „příběh v příběhu“. Bude to spojeno s tím, že se na obrazovkách nebudou odehrávat pouze osudy studentů McKinleyské střední, ale příběh se bude soustředit také na newyorská dobrodružství Rachel a Kurta!

Tak, teď se vyjádřete vy. Je pro vás dobrá zpráva, že Rachel a Kurt zůstanou nadále v seriálu? Dáte čtvrté sérii šanci? Myslíte si, že X Factor pomůže Glee zvýšit sledovanost?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

KristianaBrown
před 283 týdny
Šanci tomu samozřejmě dám, ale kdo ví jestli vydržím. Upřímně mi přišlo, že se...
Silvie_ART
před 281 týdny
Tak já mám třeba Kurta nejraději z celé party, přijde mi nejzajímavější....
003CH
před 279 týdny
Z Glee mam ráda všechny postavy.. ale Rachel asi nejvíc. Jsem ráda i za...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY