Facebook Twitter E-mail
28. září 2016

Co prozrazují názvy nových epizod Sherlocka?

Než se za pár měsíců vrátí čtvrtá série Sherlocka, dostalo se nám alespoň pár nových indícií.

Stanice BBC One zveřejnila názvy dvou ze tří epizod nové řady. První díl dostal název „The Six Thatchers“, což koresponduje s dílem sira Arthura Conana Doyla, „The Six Napoleons.“ Původní dílo zachycovalo Sherlocka, jak se snaží dopadnout muže, který rozbíjel bysty Napoleona a velmi brzy poté přešel k vraždě. Prozatím můžeme pouze vytvářet teorie, o čem bude první epizoda, ale již nyní se dá s jistotou prohlásit, že se první díl ponese v jiném duchu.

Druhý díl nese pojmenování „The Lying Detective,“ který je referován k divadelní hře „The Dying Detective.“ Děj sleduje Sherlocka, jak umírá na následky vážného onemocnění v momentě, kdy zrovna pracoval na novém případu, a tak ho Watson zastoupí. V této epizodě můžeme počítat s hostováním Tobyho Jonese v roli padoucha Mr. Smithse.

Oba dva názvy nových dílů se shodují s náznaky, které učinil showrunner seriálu Steven Moffat. Třetí epizoda tak bude zcela klíčová, a dojde v ní k velkému finále, které by se mělo jmenovat „Sherrinford“. Stanice dosud neuveřejnila název finálního dílu, nicméně lze odvodit, že jen samotný název dílu bude velkým spoilerem pro budoucí příběhy.

Sherlock se vrátí se čtvrtou řadou v lednu 2017.


Jaká byla podle vás třetí sezóna? Jaké máte teorie ohledně nových názvů epizod?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jarah
před 63 týdny
ak som dobre pochopila, že ide o poslednú sezónu seriálu. Benedict...
JustMyName
před 63 týdny
Dúfam teda, že štvrtá séria nebude posledná.. inak sa na nové časti mooc teším...
justynajohnson
před 63 týdny
Na každý díl se vyplatí čekat.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY