Facebook Twitter E-mail
27. září 2016

Will & Grace jsou zpátky!

Amerika v dnešních dnech žije politikou. Včera večer se uskutečnila první televizní debata politických kandidátů, což se odrazilo i v seriálovém světě. Největší pecka? Návrat populárního sitcomu Will & Grace!

Deset let po ukončení seriálu se hlavní čtveřice vrátila v nové epizodě. Eric McCormack, Debra Messing, Megan Mullally a Sean Hayes si zopakovali v devítiminutovém dílu své slavné role Willa, Grace, Karen a Jacka. Dokonce i hlavní natáčecí plac – Willův byt – byl pro tuto chvíli znovu postaven.

Jak všichni jistě čekáte, díl měl spojitost právě s volbami. Mini epizoda byla publikována na YouTube na kanálu Vote Honey.

V epizodě Karen říká, že bude volit pro Trumpa („Pomohla jsem mu vybrat si Melanii!“), kterou inspiroval k tomu, aby postavila zeď a její služebná Rosario se tak nedostala do domu. Jack si není jistý, pro koho volit, a Will s Grace mu vysvětlí, proč je jejich volbou Hillary Clinton.

Nové epizodě předcházel včera teaser s tím, že Will a Grace jsou zpátky, jen v té době ještě nikdo nevěděl, o jakou formu návratu se jedná. Kromě toho se na internetu objevily fotografie ze znovushledání.


Chybí vám Will a Grace? Jak se vám nová scéna líbila? Byli byste pro znovuoživení seriálu?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Martysek
před 63 týdny
Vůbec bych se nezlobila, kdyby natočili další sérii. Pořád jim to spolu krásně...
justynajohnson
před 63 týdny
Kdyby místo jednoho dílu natočili celou sérii :)
Lixandra
před 63 týdny
Přijde to jenom mně, nebo Karen vůbec nezestárla?

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY