27. 9. 2016

Seriálové osudy: Top Gear

Seriálové osudy: Top Gear

Britská stanice BBC oznámila, že se její pořad Top Gear navzdory snižující se sledovanosti vrátí nejen z již dříve oznámenou 24., ale i 25. sérií. V obou bude pokračovat herec Matt LeBlanc jako moderátor.

"Dnes bylo potvrzeno, že Matt LeBlanc se vrátí jako moderátor nové série Top Gearu, která bude na BBC Two odvysílána v příštím roce. LeBlanca doplní Chris Harris a Rory Reid, pravidelně se budou objevovat také Eddie Jordan, Sabine Schmitz a The Stig bylo uvedeno v oficiálním vyjádření ze strany stanice.

Pro LeBlanca jde o velmi lukrativní dohodu, za moderování těchto dvou sérií získá 1,5 milionu liber, v přepočtu tedy asi 46,5 milionu korun.

24. série Top Gear se vrací na obrazovky v roce 2017. Již letos v listopadu nás však čeká dlouho očekávaný start The Grand Tour na Amazonu, kam přesídlili původní moderátoři.

Další díly seriálu
Kdo nesdílí, tak taky rozšlápavá dětem bábovičky! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
Fabec

Fabec

Starý Top Gear byl topík, měl jsem rád humor všech třech. Bavilo mně to, bavila mně Praha když tam byla...
před 202 týdny
alesanko

alesanko

Wow! Až teraz som si všimol, že GT má premiéru na moje narozky :D
před 202 týdny
shakespeare

shakespeare

Ja ne asi, ale urcite. Zkousela jsem i novy Top Gear, ale vubec se mi to nelibilo.
před 202 týdny
Další články k tématu