Facebook Twitter E-mail
21. května 2012

Trailery na novinky FOX

Jak se postupně blížíme do finiše, tak nějak měkneme. Z pěti trailerů jsme odepsali jen jediný seriál.

V článku najdete tipy tří redaktorů na další osudy seriálů. Pokud se nebojíte, můžete si vykoušet tipování na vlastní kůži v naší tipovačce o kredity a novou trofej!

Ben and Kate

ZdZeus

Hned jsem si říkal, jak napíšu něco kontroverzního a popudím tím obyvatelstvo. Třeba o matce, která nechtěla dítě, nechala si ho a zničilo jí život (tj. popis seriálu). Trailer se mi ale prostě a jednoduše líbil. Čirá komedie, žádné velké přemýšlení, sympatičtí herci… Líbí, moc, přeju hodně štěstí.

Zruší to? Ne, má potenciál nenáročné rodinné show.

Ragelly

Slaďárna. Bez špetky vtipu. FOX už jednu Raising Hope má. Nemyslím si, že její kopie (říznutá New Girl) vydrží. Mimochodem, taky vám přijde, že ani jeden z hlavních představitelů nemá jiskru?

Zruší to? Ano.

Fruiko

Milé překvapení podle popisu bych ani neřekl, že dokoukám čtyřminutový trailer. Jen tam nějak postrádám nějakou postavu, do které bych se “zamiloval” a navíc mám dojem, že ta malá holčička bude pěkně otravná…

Zruší to? Nemyslím si.

The Following

ZdZeus

Masoví vrazi, to je sice rozkošné téma, ale trailer mě nějak extra nezaujal. Herci takoví nic moc, zápletka taky… Je to ten typ seriálu, který si určitě na zkoušku pustím, ale kdyby vůbec neexistoval, ani bych po něm nevzdechl.

Zruší to? Nemám nejmenší tušení, tak tipuju: ano.

Ragelly

Tak tohle si nemůžu nechat ujít! Kvalitní thriller v seriálové podobě už jsem dlouho neviděla, a vypadá to, že u The Following bych se mohla dočkat. Doufám, že v ději bude pár hezkých zvratů, především v tom, kdo všechno původnímu vrahovi pomáhá.. Pokud jedním z těchto lidí bude i přeživší oběť (sestřička? doktorka? nepoznala jsem to z traileru), tak budu velmi spokojená :)

Zruší to? Těžko říct, jestli to nebudou brát spíše jako jednosériovou záležitost. Pokud ne, tak tipuju obnovení.

Fruiko

Ha. Prison Break řízlý Dexterem. Podle traileru to vypadá hodně dějově (takže žádný case of week), což Amíci moc nemusí. Na druhou stranu sériový vrazi táhnou, takže i v midseason to má slušné šance.

Zruší to? Ne. Fox potřebuje pořádné drama, které udrží u obrazovek lidi týden co týden. A tohle je příležitost.

The Goodwin Games

ZdZeus

Můj nový favorit. Pár komediím jsem už úspěch věštil, tahle mě ale obzvlášť zaujala. Doufám, že to nepokazí, protože tyhle rodinné soutěžní vyprávěcí hlavolamové atd. atd. komedie mám prostě rád. A taky mám rád ty herce. A je to od tvůrců HIMYM…

Zruší to? Neee, to by mi neudělali. Plus předpokládám celkem levné natáčení, tak by si to na sebe mohlo vydělat.

Ragelly

Přísahám! Opravdu to není mou velmi nepřiměřenou posedlostí Becki Newton! Ale TGG vypadají skvěle! Trailer má všechno, co potřebuju k tomu, abych se seriálu vyloženě nemohla dočkat. Trošku mě znervózňuje nasazení v midseason (trošku hodně!), ale musím být optimistická, TGG u mě vítězí!

Zruší to? Ne. (Prosím bože, vyslyš mé modlitby!)

Fruiko

Tohle vypadá nadějně, ale mám pocit, že to je spíš námět na film než na seriál, který by měl mít víc jak jednu řadu. I když kdo by před lety řekl, že se dá vyprávět 7 řad o tom, jak někdo potkal vaši matku…

Zruší to? Ano. Midseason komediím nepřeje a jak už jsem řekl, je to podle mě námět maximálně na jednu řadu.

The Mindy Project

ZdZeus

No… Asi jsou tyhle zmatené a hyperaktivní lékařky… roztomilé? Nějak extra spešl mi to nepřišlo, hlavní herečka mě odradila, na druhou stranu mě docela zajímá, jak to bude vypadat, takže… trailer účel splnil. Asi jo, mohlo by to být celkem slušný…

Zruší to? Ano. Ke špičce se to podle mě zdaleka neřadí.

Ragelly

Hmm. Trailer by mě možná i zaujal, ale mám problém s hlavní představitelkou. Je to jen můj pocit, nebo i vám připadá hrozně nesympatická? Jinak klasika, ženská, pan pravý, pan sexy. Napřed je s panem sexy, ale postupně se zamiluje do pana pravého, ale nechce ranit city pana sexy, který se mezitím stihl zamilovat do ní… Dilema.

Zruší to? Teoreticky slot po New Girl by mohl pomoct. Ale spíš bych řekla zrušení.

Fruiko

Co to proboha bylo? Je to obsahově a vtipově prázdné, jak hospoda po zavíračce. Jsem pomalu ani nenašel dost síly na dokoukání celého traileru.

Zruší to? Proboha musí.

The Mob Doctor

ZdZeus

Cool. Opět mi to přijde na mafii až moc veselé, ale pořád je to lepší než ta slátanina na jedné z předchozích stanic. Navíc to má díky lékařské tématice v podstatě neomezené množství možných dílů, tak to může příběhově někam směřovat.

Zruší to? Ne, mohlo by jít o celkem ucházející drama. Nic extra, ale lepší průměr.

Ragelly

Co by mladá krásná doktorka neudělala proto, aby zachránila svého brášku od jisté smrti? Klidně zaprodá svou duši mafii. Ale oni chtějí, aby pro ně zabíjela, a v ní se ozve svědomí. Rozhodne se zachránit bratra jiným způsobem. A mafiáni ho nezabijí, jak vyhrožovali, jen ho budou mučit, aby ho na konci série doktorka mohla vítězně osvobodit… Viděli jsme to tisíckrát, a tisíckrát to ještě přijde. Myslím, že ani Jordana nedokáže The Mob Doctor zachránit.

Zruší to? Ano.

Fruiko

Konečně něco, z čeho by se mohla vyklubat pořádná „kriminálka“. Doktory moc nemusím, ale tady to vypadá, že to bude spíš o mafiánech a ty já rád. Trochu mi to připomíná doktorku ze SOA, ale ta má trochu jinou motivaci.

Zruší to? Ne. Bones už dochází šťáva a nějakou lékařskou kriminálku FOX bude potřebovat. Obzvlášť když zařízl House.


Trocha statistiky

Kdo by to byl řekl, že u tv stanice, která je pověstná tím, že zruší vše co jí přijde pod ruku budeme tak optimističtí. Odepsali jsme jen jeden seriál. Dokonce ani dnes neudělíme trofej pro největšího škarohlída, jelikož jsme každý odepsali po dvou seriálech.


A jak věříte vražednému FOXu vy?

Další díly seriálu

Trailery na novinky ABC včetně našich komentářů (18. 5. 2012)
Trailery na novinky CBS (19. 5. 2012)
Trailery na novinky CW (20. 5. 2012)
Trailery na novinky FOX (právě čteš)
Trailery na novinky NBC (22. 5. 2012)

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

channina
hodně dávno
Na TGG se těším jak malej fracek :D
Furiant
hodně dávno
A ty nejsi malej fracek, Moničko? :P :D
channina
hodně dávno
Já jsem... velkej fracek :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY