Facebook Twitter E-mail
30. září 2016

CBS odsouvá Star Trek: Discovery

Online verze CBS, CBS All Access, odsouvá původně plánovaný lednový start prvního původního seriálu Star Trek: Discovery na květen 2017. Místo něj se na dřívější datum posune spin-off The Good Wife, který začne v únoru.

Květnový start seriálu lépe ladí do sweeps období, které je většinou více sledované než lednový termín. Podle dostupných informací se pilot odvysílá přímo na CBS a následně bude celá série zpřístupněna na CBS All Access, zatímco Netflix ji bude distribuovat do 188 zemí po celém světě.

Změna v programu byla učiněna na přání tvůrčího týmu nového Star Treku. Ačkoliv aktuálně tvorba první série probíhá podle plánu, tvůrci nechtějí nechat nic náhodě, proto požádali stanici o několik měsíců rezervy, aby se stihla kvalitní předprodukce, natáčení i postprodukce.

Co se týče spin-offu The Good Wife, ten obsadil další známou a populární tvář z původního seriálu. Je jí Sarah Steele, která se znovu ujme role dcery Eliho Golda, Marissy. Bude z ní stálá postava.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 62 týdny
Ved watchlisty mame plne, tak si tych par mesiacov ani nevsimneme...
Nevada
před 59 týdny
...
Nevada
před 47 týdny
Tak ani v květnu to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY