Facebook Twitter E-mail
17. května 2012

Upfronts 2012 a krácení řad

Minulý rok většina seriálu debutující v polovině sezóny (v tzv. „midseason“) dostala kratší objednávky, tedy méně než 13 epizod, které obvykle nové seriály dostávají. ABC to provedla GCB (10 epizod), The River (8), Scandal a Don’t Trust the B---- in Apartment 23 (7); NBC zase zkrátila Bent (6) a Best Friends Forever (6).

Tento rok nejsou televizní stanice tak skoupé ke svým novým seriálům; pouze dvě dramata nasazená v „midseason“ dostala zkrácenou objednávku – Red WidowRadhou Mitchell od ABC (8) a komedie NBC, Next Caller (7).

Kratšímu, tedy ne-standardnímu, 22epizodnímu obnovení, se dostalo i seriálům, které se nadcházející sezónu vracejí. NBC škrtala epizody u mnoha svých komedií, aby si mohla dovolit objednat co nejvíce komediích nových (7!). Na dvaadvacet epizod obnovila jen The Office a Parks & Recreation. Zbytek (30 Rock, Community, Up All Night a Whitney) dostaly jen po 13epizodách. Pro 30 Rock se navíc jedná o finální sérii. ABC to samé provedla 3. řadě Body of Proof, která poslouží jako zadní vrátka; buď 13 epizod nasadí v midseason, nebo je použijí jako výplň za nový seriál, který vyhoří. Rozlučkovou 11epizodní sérii dostala od The CW také Gossip Girl. Připojí se k nim zřejmě i Rules of Engagement (CBS), kterému do stovky chybí 13 epizod.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

VanThomass
před 283 týdny
Někdy méně znamená více. Když bude i míň dílů nabito dějem, tak proč ne,...
janakulka
před 282 týdny
Tak Cbs Potvrdila Siedmu sériu pre Rules of Engagement!
Frozen99
před 282 týdny
Já myslel, že poběží s Happy Endings v úterý a v midseason...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY