Facebook Twitter E-mail
1. října 2016

Tvůrci Black-ish pozvali Felicity Huffman do nového projektu

Herečka oceněná cenou Emmy, Felicity Huffman, si zahraje v pilotní novince od tvůrců komedie Black-ish, Kenya Barrise a Vijala Patela, kde i ona sama bude výkonnou producentkou. Jde o jeden ze žhavých projektů, o který byl mezi stanicemi velký zájem, a o jednu z nejdražších půlhodinovek, kterou stanice v nové pilotové sezóně nakoupila.

Nepojmenovaný projekt je rodinná komedie, která nabízí reálný pohled na současnou rozdílnou politiku, která panuje i mezi dvěma vzdělanými manželi. On je černoch, ona je běloška. On je republikán, ona demokratka. Společnou rivalitu ukazují i v jejich vzdělávacím pořadu Black & Wright, ovšem doma musí najít společný kompromis, když přijde na výchovu jejich dětí. Huffman ztvární hlavní roli matky.

Pro Huffman tato nová příležitost znamená, že již nebude nadále součástí dramedy House Of Moore, která je ve vývojové fázi. Ale nijak se nezmění její účinkování v dramaticky ceněném seriálu American Crime, kde hraje hlavní odlišnou roli v každé sezóně, kdy toto účinkování ji vyneslo dvě nominace na Emmy.


Jak se vám zamlouvá nový projekt? Hodí se pro Felicity, nebo se na ni spíše těšíte v American Crime?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
emJey (Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

verunkabrožová
před 141 týdny
Komedií není nikdy dost :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY