4. 10. 2016

Novinka pod lupou: The Wrong Girl

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

plakát

Základní údaje

Název The Wrong Girl
Žánr Drama / Romantický
Stanice Ten
Premiéra 28. 9. 2016
Vysílání středa, 20:30 hodin
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Seriál podle stejnojmenného knižního bestselleru od Zoe Foster Blake.

Lily Woodward je producentka ranního televizního pořadu. Sledujeme, co se stane, když se u ní střetne život, láska a přátelství. Hrdinka touží po romantické známosti, úspěšné kariéře a šťastné rodině, nicméně život ji neustále vyvádí z tohoto kurzu. Její cesta pokračuje a Lily odhalí, že někdy můžou správné volby vést na špatná místa a že někdy se ze špatných rozhodnutí můžou stát ta správná.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Ano, ano, ano! Přesně na tento seriál jsem se těšila dlouhé měsíce. Pamatujete na to, jak nás s Gabčou na jaře dostala komedie You Me Her? Tak stejně skvělou náladu a pocit mám po dosledování pilotu The Wrong Girl. Opět je to seriál spíše pro ženy, ale určitě i pánové si zde najdou nějaké zalíbení, byť jen při pohledu na spoustu krásných žen :-) Ale zpátky k tématu.

Seriál je drama, ovšem s velkou dávkou romantiky a komickým nádechem. Výsledkem je velmi příjemná a uvolněná atmosféra, která vám umožní naplno se ponořit do příběhu a nechat se unášet na jeho vlně. Ani jsem se nenadála a byl konec. A já jen seděla a přemýšlela jsem, jak ráda bych si pustila další díl.

Opravdu mě to chytlo hrozně moc a velký podíl na tom měly postavy. Všichni, kteří se na obrazovce objevili, jsou velmi sympatičtí. Hlavní hrdinka je perfektní, krásná, vtipná a vtipně zoufalá holka, které prostě musíte fandit už od první scény, kdy se zoufale snaží zabránit katastrofě, které prostě zabránit nejde. Rozpoutá se tím kolotoč událostí, které se na konci epizody pěkně urovnají, vyvinou, ale rozhodně neuzavřou.

Chemie mezi oběma páry, které se zde vyskytují, je mimořádná. Dlouho se mi nestalo, abych neměla svého favorita, upřímně ale tady opravdnu nevím, kterému klukovi bych ji přála víc. Jiskří to mezi nimi jako o závod a miluju jak scény s nejlepším kamarádem, tak i s kuchařem. Možná se mi názor postupem času změní, zatím ale za mě naprostá spokojenost.

Seriál doporučuju všem, kteří v sobě mají špetku skrytého (nebo neskrytého, jako já :D ) romantika a chtějí seriál, který je naprosto vtáhne do děje, u kterého na 45 minut týdně vypnete, zapomenete na vlastní starosti a budete fandit postavám v nalezení vlastního štěstí. Mimochodem, na rozdíl od Chesapeake Shores, které jsem taky tak vychválila, to tady nezabředává do soap opery, jde čistě o svěží romantické drama s troškou odlehčující komičnosti.
  • příjemné postavy
  • výborná chemie hrdinky s oběma muži
  • vtáhne vás do děje
  • po zhlédnutí chcete víc
  • balanc dramatu, romantiky a komedie
  • nemám výhrady
100 %
Mé hodnocení
ragelly

Jak už to o novinkách mimo USA asi bývá, o tom, že The Wrong Girl bude existovat, jsem se dozvěděla… no… potom, co vyšel pilot. Ale tak upřímně, pro fanoušky australské seriálové a filmové tvorby to možná bude jiné, ale byl by důvod těšit se celé měsíce právě na premiéru tohoto seriálu?

Sice to vážně není něco, na co by si člověk nastavil na telefonu odpočet a kontroloval ho 15× denně, ale není to zlé. The Wrong Girl přesně splňuje definici „oddechovky“, ke které si člověk během deštivého večera uvaří čaj, zachumlá se do teplé deky a sleduje. A tuto definici podporuje i to, že seriál je vlastně akorát „vztahovka“ ozvláštněná televizním byznysem a kuchařskou show.

Hlavní hrdinka Lily je taková typická žena (v tom zlém ohledu). Vyptává se a vyptává jen proto, aby se pak mohla skoro smrtelně naštvat. Přitom má kamárádku, která působí, jako kdyby byla věčně v lihu, a kamaráda, u kterého váhá, jestli je to vážně jen kamarád. Pak má spolupracovat s kuchařem Jackem, kterému kvůli své kamarádce pošle „milou“ a velmi upřímnou zprávu a u kterého si to pak musí složitě žehlit. Mimo to trpí kvůli tomu, že si neúspěšně touží splnit svůj sen o kariéře v tvorbě dokumentů. To je tak všechno, o co minimálně v pilotu jde.

Ač to tedy podle mých dosavadních slov (nebo aspoň posledního odstavce) musí působit jako „děsná slátanina“, která je tak příšerná, až se z toho chce člověku plakat (nebo by aspoň mělo), jak už jsem naznačila u té „oddechovky“, na sledování je to dobré. Člověk se nenudí a celé je to natočeno takovým milým způsobem, že člověk nemá důvod přemýšlet o negativech. A pokud se v tom člověk nebude snažit najít v tom něco víc, nebude mít důvod k tomu, aby pro něj The Wrong Girl byla zklamáním.
  • milá oddechovka
  • dobře se sleduje, sledování je zábava
  • občas chování postav
  • pokud to člověk neuvidí, nic se nestane; není tu ani takové to očekávání
70 %
Mé hodnocení
Drunk_Queen

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Kdo nesdílí není Čech! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
Nira

Nira

Jejda, jejda, co se mi to zase cpe do watchlistu? Vždyť už tam vážně není k hnutí! :-D
před 224 týdny
Koldik

Koldik

jo...
před 223 týdny
VeruBártová

VeruBártová

Už podle traileru tuším, že to bude něco pro mě. :-)
před 223 týdny
Další články k tématu