Facebook Twitter E-mail
2. října 2016

Sam Trammell z True Blood bude novou tváří v This Is Us

Herec Sam Trammell, který na sebe nejvíce upozornil v upírském seriálu True Blood (Pravá krev), bude nyní součástí nového seriálu This Is Us od stanice NBC, který se těší zájmu ze strany diváků i kritiků. Trammel pro sebe získal vedlejší roli.

Zahraje si postavu Bena, frontmana jazzové a bluesové kapely. S jeho postavou se potkáme ještě tuto sezónu. Zatím nepadla bližší informace o tom, zda se s ním budeme setkávat v ději odehrávajícím se v přítomnosti, nebo zda se bude objevovat ve flashbacích z osmdesátých let.

Jak bylo zmíněno, Trammella si diváci budou vždy spojovat s měňavcem Samem Merlottem, kde v Pravé krvi hrál ve všech sedmi sezónách. Dále získal hostující role v seriálech Dexter a House MD.

This Is Us má velmi slibně našlápnuto k obnovení pro druhou sezónu. Již dříve jsme psali, že seriál získal plnohodnotnou sérii o 18 dílech, což samo o sobě napovídá, že má velmi světlou budoucnost.


Začali jste sledovat This Is Us? Chtěli byste, aby se dočkal obnovení? Měli jste rádi Trammella v True Blood?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 55 týdny
Když bude hrát bez knírku...proč ne :)
Nira
před 55 týdny
:-D Jeho postava v True Blood mi nikdy nepřirostla k srdci, ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY