Facebook Twitter E-mail
3. října 2016

V druhé sérii Underground se uvidíme s oscarovým umělcem

Letošní novinka Underground od stanice WGN America si do svých řad pozvala oscarového hudebníka Johna Legenda, který bude k vidění v druhé sérii. Pro zpěváka je to tak první účinkování v televizním seriálu. Do této doby působil pro Underground na postu výkonného producenta, nyní se přesune před kameru.

Legend ztvární publicistu a zásadního odpůrce trestu smrti, Fredericka Douglasse. Jeho život už je tak značně náročný, když sám vzešel s rodinou z otroctví, kdy se mu podařilo uprchnout ze zajetí v Marylandu, načež se stal hlavním vůdcem revolučního hnutí 19. století. Jako úspěšný spisovatel, řečník a politik se stal tak nadějí nejednoho člověka, který usiloval o změnu.

Desetidílná druhá série se právě natáčí v Georgii a na obrazovky se dostane v průběhu příštího roku.

Legend se krom postu výkonného producenta podílel i na tvorbě úvodní znělky. Další jeho kousky, kde osobně participoval, jsou filmy Southside With You a v novém projektu La La Land s Emmou Stone a Ryanem Goslingem, kde si střihne i malou roli.


Zamilovali jste si Underground, nebo vám tato tématika není blízká? Jste fanoušky Johna Legenda?

(https://www.hollywoodreporter.com/…son-2-934208)

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
emJey (Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY