Facebook Twitter E-mail
3. října 2016

Criminal Minds nachází nového stálého agenta

Řady hlavních postav se rozrůstají o další známou tvář. Hlavní roli v nové sérii Criminal Minds (Myšlenky zločince) získal herec Damon Gupton.

S Guptonovou postavou se uvidíme ještě letos, a to v osmé epizodě. Zahraje si roli speciálního agenta Stephena Walkera, dalšího člena analýzy útvaru chování. Je také odborníkem na špionážní kriminalitu. Jeho role by tak měla nahradit agenta Dereka Morgana.

„Rodina vyšetřovatelů se nám rozrůstá každým dnem,“ řekla showrunnerka seriálu Erica Messer. „Je pro nás ctí, že se Damon uvolil a zařadí se k už tak úžasným hereckým hvězdám.“

S hercem jste se mohli dále setkat třeba v Bates Motel, The Player, Empire a uvidíte se s ním v blížící se novince Goliath.

Nové epizody vysílá stanice CBS každou středu.


Máte rádi Myšlenky zločince i po tolika letech? Jak vnímáte letošní turbulence, které doprovázely seriál v letních měsících? Znáte Damona Guptona a jeho další role?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

teraxa
před 58 týdny
Dereka nenahradí :) Doufám, že se o to nepokusí s touhle postavou.
justynajohnson
před 58 týdny
No nevím,ten herec mi nic neříká,ale nedá se nic dělat.
Syrestesia
před 58 týdny
Tohle není náhradník za Dereka, za toho přišel Luke Alvez (Adam Rodriguez)....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY