Facebook Twitter E-mail
2. října 2016

Stanice FX objednává kokainové drama z osmdesátých let

Snowfall je novým seriálem stanice FX, který se inspiruje kokainovou politikou osmdesátých let. S nápadem přišel tvůrce John Singleton.

Stanice objednala desetidílnou sérii, která bude pojednávat o počátcích a rozvoji tohoto drogového období ve městě Los Angeles. Za Showfall stojí tvůrci Justified, The West Wing či The People v. O.J. Simpson.

Zde je oficiální popis:

Nacházíme se v Los Angeles v roce 1983. Do světa míří naprosto neznámá droga – kokain. Snowfall je dramatický seriál, který sleduje rané počátky epidemie, jež vznikla po šířícím se užívání této drogy, a následných změn, které měly radikální dopad na společnost a kulturu. V ději se budeme setkávat se spoustou postav. Mezi nimi je i Franklin Saint, mladý pouliční bavič na cestě za mocí, Gustavo Zapata, mexický zápasník, který má křížek se svou kriminální rodinou, Teddy McDonald, agent CIA s temnou minulostí, který se vrhne do špinavé operace, nebo Luica Villanueva, dcera mexického šéfa mafie.

Natáčení začíná tento měsíc, premiéra se uskuteční v roce 2017.


Měli byste zájem sledovat Snowfall? Jaká z postav se vám nejvíce zamlouvá? Znáte Johna Singletona?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 59 týdny
Hm, zatial ma to nenavnadilo, uvidime po traileri alebo hodnoteni...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY