Facebook Twitter E-mail
5. října 2016

Do šesté série Once Upon a Time se vrátí Robin Hood

Do pohádkového seriálu stanice ABC Once Upon a Time se po delší odmlce vrací herec Sean Maguire, který v seriálu hrál postavu Robina Hooda. Naposledy jsme se s jeho postavou potkali ve finále páté série. A co na tom, že jeho postava zemřela, přeci jen se nacházíme v kouzelném světě, kde je vše dovoleno!

Poté, co byl Hood zabit Hádovým (Greg Germann) olympským krystalem, už nikdo nedoufal, že se s ním uvidíme i nadále. Zemřel proto, aby zachránil svou milovanou lásku Reginu, která se s jeho smrtí vyrovnala až v premiérovém díle šesté série. Tento případ se ale neshoduje s tím, co postihlo Hooka, který se vrátil mezi živé z podsvětí. Hades pak Regině řekl, že Robinova duše byla nadobro zničena, a tak se do podsvětí nedostane. Ona sama pak ale v premiéře šesté řady získala naději, že její láska je možná na lepším místě.

Spolutvůrce seriálu Eddy Kitsis řekl v rozhovoru, že letos se děj nebude na podsvětí upínat a že ti, kdo zemřou, skutečně mrtvými zůstanou. „Naše postavy umírali a některé se do děje znovu vrátili. Letos budeme děj stavět hlavně na příběhu Reginy, která se musí vypořádat se svou ztrátou a žít dál. Myslím si, že jestli si někdo prošel peklem, tak to je ona.“

Sám herec o své postavě prozradil, že by byl rád, kdyby se neobjevil pouze ve flashbacích. „Cítím to tak, že abychom byli schopni pochopit, co se s Hoodem stalo a má stát, nestačí jen pár záblesků do minulosti. Řeknu to veřejně, nikdy neříkej nikdy, ale prozatím to nevypadá, že by se něco tímhle směrem dělo.“ Už jen to, že se do seriálu vrací, dává jeho postavě prostor dořešit to, co za svůj život nestihl. „Mám ten dojem, že Hood odešel příliš brzy. V páté sérii se mi nedostalo tolika pozornosti, jako jiným postavám.“

Once Upon a Time vysílá své nové epizody každou neděli na ABC.


Jaká byla pátá série? Cítíte s Reginou? Jste rádi za návrat Hooda do děje?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Jenny17
před 54 týdny
Reginu jsem si oblíbila a nakonec je to pohádkový příběh a tam můžou být...
Destiny
před 54 týdny
Na jedné straně jsem ráda za Reginu, ale jinak bych ho raději nechala mrtvého....
carolos
před 54 týdny
Keď už tvorcovia nechali postavu Robina Hooda zomrieť, tak nech jeho postavu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY