Facebook Twitter E-mail
3. října 2016

Bude čtvrtá série Sherlocka poslední?

Úplně stejný nadpis jsme vám nabídli již v dubnu letošního roku. Tentokrát se však k osudu Sherlocka, jednoho z nejpopulárnějších seriálů současnosti, vyjádřil sám hlavní představitel.

Během nedávného rozhovoru herec Benedict Cumberbatch naznačil, že nadcházející čtvrtá série dramatu od BBC bude poslední:

„Možná půjde o konec jedné éry. Abych byl upřímný, přijde mi to jako konec. Míří to do míst, odkud se bude jen těžko dostávat. U tohoto seriálu nikdy neříkáme nikdy. Moc rád bych se k němu zase vrátil, moc rád bych se k němu vracel pořád. Za tím si stojím, nicméně v blízké budoucnosti my všichni máme projekty, do kterých se chceme pustit. Přijde nám, že jsme vytvořili něco kompletního, takže asi budeme muset počkat a pak se uvidí. Když ale pomyslím, že bych ho už nikdy nehrál, je to moc nepříjemný pocit.“

Jak to skutečně bude, prozatím nevíme. Stanice BBC se k tématu zatím nijak nevyjadřuje. Nové epizody Sherlocka se do vysílání dostanou na začátku roku 2017.


Co si z Benedictových slov (potažmo z Moffatových v dubnu) vyvozujete? Je to pouze hra s nedočkavými diváky, nebo na tom, že by mohlo jít skutečně o poslední sérii, přece jen něco bude?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Allien.9
před 93 týdny
Nebyla náhodou nepsaně ohlášena 4. i 5. řada, protože má čtvrtá údajně...
petruskaJ
před 93 týdny
Já doufám, že to nebude konec! To by byla hrozná škoda, je to můj milovaný...
nevermore
před 93 týdny
S tempem s jakým ten seriál dělají 4. řadu jako klidně jako poslední...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY