4. 10. 2016

Seriálové osudy: American Horror Story

Seriálové osudy: American Horror Story

Tento horor ještě zdaleka nekončí. Ani ne měsíc po premiéře přísně utajované šesté řady kabelovka FX právě oznámila, že svůj největší hit současnosti, hororovou antologii American Horror Story, prodlužuje pro sedmou sérii.

Rozhodnutí to není překvapivé. Sledovanost premiéry po sečtení všech platforem vyšplhala na 13 milionů diváků, což je pro seriál třetí nejlepší výsledek (hned po startech Freak Show a Hotelu).

„Ryan, Brad a jejich tým neuvěřitelně talentovaný scenáristů odvedli na American Horror Story výbornou práci. Jsme moc rádi, že se s nimi společně posuneme k sedmé sérii,“ uvedl ředitel stanice Jon Langraf v oficiálním vyjádření. „Neustávající úspěch za posledních šest let jen dokazuje, jak intenzivně seriál fanouškům sedí. AHS nás nutí čelit svým největším strachům, přináší neustálé napětí a styl. Každá nová série je kulturním fenoménem a netrpělivě se očekává jak její téma, tak i výběr herců a dalších spolupracovníků, kteří se na tomto mimořádném seriálu můžou podílet.“

Sedmá série je opět opředena velkým tajemstvím, není jisté, zda se na její téma opět nebude muset čekat až do samotné premiéry. Fanoušci v posledních týdnech však více než sedmičku probírají potenciální osmou řadu. O té se totiž minulý měsíc Murphy vyjádřil v tom smyslu, že plánuje „tajnou sezónu“, která bude následovat někdy po sedmé řadě. Je tu tedy naděje, že poté bychom nemuseli čekat celý rok, ale mohli bychom se dalšího tématu dočkat třeba už v zimě nebo na jaře.


Sledujete AHS? Jak se vám líbí aktuální série Roanoke? Jste rádi za prodloužení? Jaké téma by tvůrci mohli využít příští rok?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
carolos

carolos

2 série krátko po sebe? To by sa mi páčilo :)
před 176 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Skvělá zpráva,ale ta fotka mě vyděsila...fujtajksl :)
před 176 týdny
Mishulka93

Mishulka93

super :-)
před 171 týdny
Další články k tématu