Facebook Twitter E-mail
7. října 2016

CBS oživí příběh Robina Hooda

Stanice CBS objednala pilot od Alexe Kurtzmana a Justina Lee, kteří přišli s nápadem na potenciální seriál o moderním pojetí života Robina Hooda. Projekt je založen na knižní předloze A Burglar´s Guide to the City.

Román sleduje příběhy moderního Robina Hooda a jeho přátel, kteří jsou vedeni brilantním architektem s ne úplně čistou minulostí. Za pomoci všech svých schopností se budou snažit nastolit spravedlnost a brát těm, kteří si to zaslouží. V jejich okolí je spoustu kriminálních živlů, kteří se živí na úkor spravedlivých, což skupina hrdinů nehodlá tolerovat. Autorem příběhu je Geoff Manaugh.

Robin Hood je další zvučnou tématikou na poli televizní tvorby. Stanice Fox vyvíjí policejní drama po vzoru legendy o králi Artušovi, NBC zase zkouší štěstěnu s Oliverem Twistem.


Chtěli byste, aby Robin Hood uspěl a dostal objednávku na seriál? Zajímal by vás dále i námět krále Artuše či Olivera Twista?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

milosh
před 61 týdny
Policejní drama po vzoru legendy o králi Artušovi? To jako vážně? Páni,...
Fabec
před 61 týdny
Mně bavil Robin Hood roku 2006-2009 od BBC (Velká Británie) s Jonsem...
Koldik
před 61 týdny
Tak to som vazne zvedavy co z tohoto vymodeluju. No a toto je tiez...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY