Facebook Twitter E-mail
22. května 2012

Trailery na novinky NBC

Tentokrát na vás čeká obrovská dávka trailerů z NBC. Některé jsme docela strhali, jiné nás zaujaly. Udělejte si vlastní názor, nebo se nechte inspirovat našimi odbornými komentáři, a nezapomeňte tipovat v naší tipovačce.

V článku najdete tipy tří redaktorů na další osudy seriálů. Pokud se nebojíte, můžete si vykoušet tipování na vlastní kůži v naší tipovačce o kredity a novou trofej!

1600 Penn

Fruiko

Cítím se trapně, ale idiotský preidentův syn mě zaujal. Podle popisu by člověk spíš čekal Krok za krokem plný moralizujících výchovných keců, ale tohle by se mohlo zvrtnout správným směrem.

Zruší to? Ano.

Ragelly

Přiznám se, že jsem se zakuckala smíchy, když vzplála ta střecha. Jen ale nechápu, proč NBC zvolila právě tuto scénu jako upoutávku na seriál z Bílého domu. Ve výsledku tedy stále nevíme, jak bude seriál vypadat.

Zruší to? Zde váhám. Kvůli nasazení v midseason se ale spíše přikláním ke zrušení.

ZdZeus

Co to má být? Vymaštěnec se vždycky dostane do průšvihu a Tajná služba, která ho má chránit, ho z toho rychle dostane? Víc jsem z trailerů nepochopil. Na jednu stranu je to originální zápletka, na druhou stranu nemám rád tyhle blázniviny. Vtipné by to přece mohlo být i decentněji. A ty efekty…

Zruší to? Jo, vždyť je to kravina…

Animal Practice

Fruiko

Miluju ten cast. Nemusím psy. Ale opice jsou zase plus. Nemám rád doktor. Ale žeru House. Jsem rozpolcen.

Zruší to? Ano. Prokletí Tylera Labine to jistí.

Ragelly

Přičtěte to mému panickému strachu z opic, ale z traileru jsem mírně na vážkách. Inspirace Housem jde cítit na míle daleko. Přítomná dáma (ředitelka) ovšem zdaleka nedosahuje kvalit Cuddy. Zase ale oceňuju říznutí dramatu komedií, u tématu zvířecí nemocnice to snad ani jinak nejde.

Zruší to? Přiznejme si na rovinu, u Animal Practice bliká výstražné červené světýlko už teď díky jménu Tyler Labine. Každopádně já jsem věčný optimista a tipuju prodloužení.

ZdZeus

No tohle je taky blbost, ale už to vypadá snesitelněji. Pokud z toho neudělají Ace Venturu, mohlo by to být koukatelné. A nechci vypadat jako měkota, ale taky bych byl radši, kdyby nakonec všechny ty nemoci a operace dobře dopadly. To se ale asi nestane, tak nás čekají srdceryvné táhlé scény.

Zruší to? Ale ne, to by mohlo dvě tři sezóny vydržet…

Do No Harm

Fruiko

Nějak netuším, co se z toho vyvine. Klip moc nenapověděl a jekyllovské téma se dá udělat různě…

Zruší to? Spíš ano.

Ragelly

Seriál bude těžit více z tématu než ze zpracování nebo hereckých výkonů. Teď jen přemýšlet, jestli ucházející nápad vyjde jako u Touch, nebo shoří jako Awake.

Zruší to? Po zrušení Harry's Law, které bylo pro NBC nejsledovanějším dramatem, je tato pozice volná. Řekla bych, že Do No Harm má šanci ji obsadit. Tipuju prodloužení.

ZdZeus

Dámy a pánové, máme tu telenovelu! Za minutu jsem viděl jsem viděl naprosto nepřesvědčivé herecké výkony, vyostřené dialogy plné planých keců, záběry na emocionální obličeje a zjevně hodně neuvěřitelnou zápletku. Na konci hudba jak ze zombie hororu.

Zruší to? Musí, jinak by mohl vybuchnout vesmír, aby sám sebe před touhle věcí uchránil.

Go On

Fruiko

Trochu mi to připadá, jako by NBC hledala náhradu za Community, ale nějak mi přijde, že to není úplně ono.

Zruší to? Ne. Novou komedii budou potřebovat.

Ragelly

Šíleně šílené. Ne vtipně šílené. Románek terapeutky s hlavním hrdinou vidím v jasných barvách. Víc předvídatelné už by to být nemohlo?

Zruší to? Go On NBC z krize nevyvede. Na druhou stranu ratingy všech komedií této stanice jsou tak miniaturní, že si myslím, že Go On dostane další řadu. Pomůže mu také to, že 30 Rock (a možná páteční Community) končí.

ZdZeus

Perry se vrací a na rozdíl od Mr. Sunshine to nevypadá tragicky. Mohla by to být správná tragikomedie, dokud nezačnou trapné prvoplánové vtípky převažovat nad těmi inteligentními. Celkem se těším a možná se to i udrží déle než 1 sezónu.

Zruší to? Risknu to a řeknu, že ne.

Guys With Kids

Fruiko

Au. Copak se NBC nepoučila z předloňského fiaska Traffic Light, Perfect Couples a dalších. To si opravdu myslí, když přidá otravná mimina, že se něco změní?

Zruší to? Ano.

Ragelly

Boj TV stanic proti vkusu diváků pokračuje! I když televize prohrávají, nehodlají se vzdát! Ano, po sérii vyhořelých Traffic Light, Perfect Couples, Man Up, Work It, How to Be a Gentleman… přichází další komedie o partě chlápků. Jako tradičně jeden je svobodný, jeden má velkou rodinu a jeden je šťastně ženatý.. Tentokrát do scénáře pouze přibyly děti.

Zruší to? Tak tak se dožije odvysílání základních třinácti episod.

ZdZeus

Zaprvé. Když dává děcko do ohrádky, co má šest stěn, tak to asi nebude OCTAGON, že? Jinak by to teoreticky mohlo být něco jako česká klasika S tebou mě baví svět, takže budiž. Tyhle neideální rodiny, kde se občas něco pokazí, to by i mohlo pobavit.

Zruší to? Pobavit by mohlo, ale ano, zruší. Nějak tomu nevěřím.

Chicago Fire

Fruiko

Hasiči. Super, to tu dlouho nebylo, takže by se to mohlo chytnout. Jen se bojím patosu a ty záchranářky do toho taky nemusely moc míchat.

Zruší to? Asi ne. Holky na tom nechají oči…

Ragelly

Tak tohle bude pro dámskou část publika vyloženě pastva pro oči.. Půlka traileru ukazuje sexy chlapy bez trička, no holky, kdo by si neliboval? Ve vší vážnosti ovšem Chicago Fire vypadá jako kvalitní drama, kde nebude chybět slušná dávka akce.

Zruší to? Ne.

ZdZeus

Joo, to bude pecka. Holkám se budou líbit polonazí hasiči, klukům zase blikající auta… :-) Bude to asi drsné, napínavé a dost originální. Na tohle bych se i podíval. Očekávám, že úplně 100% realistický pohled na práci hasičů to nebude, ale třeba se i přiučíme pár reálií.

Zruší to? Ne, to by mohlo chvíli vydržet. Drsný vtip: než uhoří všechny hlavní postavy.

Infamous

Fruiko

Vykrádačka Revenge z toho kouká za každým rohem. Jenže narozdíl od Revenge, tohle vypadá extrémne lacině…

Zruší to? Ano.

Ragelly

Tohle nedopadne dobře. Upoutávce se tak maximálně povedlo přesvědčit diváka o tom, že Infamous bude jen laciná kopie Revenge, která nestojí za ničí čas. Oh, málem bych zapomněla. Ukázala nám taky to, že hlavní hrdinka je ufňukánek, který není schopen dělat pořádně svou práci kvůli svým pocitům a dětským zážitkům..

Zruší to? Ano.

ZdZeus

Milovníci detektivek si užijí hledání vraha, český chudák zaslintá u domu bohatých Američanů… Očekávám napětí, spoustu zvratů, nějaké zajímavé vyvrcholení… Jen to zase vidím na něco, co nám autoři převypráví během pár dílů a nebude co obnovovat.

Zruší to? Ano. Bude to dobré, ale nemá to kam směřovat.

Next Caller

Fruiko

Nuda, šeď, nuda. Počkat támhle vzadu by mohl být humor. Hm. Tak taky ne, to se jen nuda chystala na maškarní…

Zruší to? Ano.

Ragelly

Tady je všechno jasné. Šestiepisoidní objednávka na midseason. Upoutávka neukazuje nic nového ani extra zajímavého. Prostě další Bent a BFF.

Zruší to? Ano.

ZdZeus

V traileru jsme se moc nedozvěděli, ale jo, vypadá to celkem vtipně. Je moc brzo na nějaké závěry, ale ta minuta stačila na to, abych si to přidal do watchlistu.

Zruší to? Nemám tušení, tak tomu třeba daruju druhou sezónu.

Revolution

Fruiko

Proboha proč do každýho postapo sci-fi musí narvat otravnou rodinu, která se musí za každou cenu dát dohromady poté, co byla násilně rozdělena? PROČ? Jinak to vypadá pěkně, hlavně exteriéry, ale těma vztahama to celý domrší stejně jako Falling Skies a Terra Novu…

Zruší to? Ano. A patří jim to!

Ragelly

Sorry J.J.Abrams, ale na svůj velký návrat si ještě budeš muset chvíli počkat. Revolution je mrtvé. Ani post-Voice slot ho nezachrání. A je to škoda. Protože to prostředí je luxusní. Stejně jako u Terra Novy. Bohužel oba seriály mají společné i ty psychologicko-rodinné blbosti, o kterých si TV bossové myslí, že je diváci chtějí, ale oni je opravdu nechtějí…

Zruší to? Jasně, může se stát, že seriálu Voice zajistí druhou řadu. Ale spíše se přikláním ke zrušení a velkému cliffhangeru na konci poslední episody.

ZdZeus

Paráda. Postapokalyptické drama plné skvělých herců a nádherných efektů… Až na ty vypjaté scény s umírajícím otcem (zííív) vypadal trailer skvěle. Přidávám do watchlistu a těším se. Ještě přidáme konspiraci, nečekané zvraty a napínání diváků mezi díly. Chybí jen UFO.

Zruší to? Ano, protože to bude moc drahé. Ale bude mi to hodně líto.

Save Me

Fruiko

Tohle téma je celkem neotřelé. A mohlo by vydržet pár sezón. Podle klipu toho zatím nejde víc říct… Ale jak víme, midseason komediím nepřeje, tak si na to raději nechte rovnou zajít chuť.

Zruší to? Ano.

Ragelly

Pojďme si udělat malou soutěž. Tři.. dva.. jedna.. vyjmenujte pět komedií, které byly nasazeny v midseason a dočkaly se další řady.. go! Nehlaste se o slovo všichni naráz.. Save Me vypadá nadějně. Ovšem opravdu nevěřím, že má šanci na druhou sérii. Kdyby jelo od podzimu, tak možná… ale bohužel.

Zruší to? Ano.

ZdZeus

WTF? Po čem ženy touží v seriálové podobě a doplněné o Boha? Kristepane, to bude kravina. Ani mě nenapadá, co bych k tomu řekl. Trailer nebyl tak odpudivý, abych si to nepustil. Pilota zkusím, ale je to seriál, co mě absolutně neláká.

Zruší to? Jo, vždyť to nemá hlavu ani patu.

The New Normal

Fruiko

To má být komedie? Vypadalo jak dramedy. A nějak to ve mně nevyvolalo pocity na další sledování. Hlavně tou svou sladkostí. Skoro by člověk z toho dostal cukrovku. Bleh. Ale věří, že holky to budou žrát podobně jako Glee…

Zruší to? Ne.

Ragelly

Upřímně.. došla mi slova. Jediné, co mě při sledování traileru běželo hlavou, bylo oooooooooch a áááááách. A to vám říkám narovinu, že nejsem zrovna „baby person“. Ani trošku. Ale tak svěží, energický a srdcervouný trailer už jsem dlouho neviděla. Myslím, že Murphy opět dokáže, že první série jeho dílek nemají k dokonalosti daleko.

Zruší to? Ne, pokud si série udrží trailerovou kvalitu.

ZdZeus

Trochu kýčovitě přesládlé, ale vcelku snesitelné. Američani se docela naučili snášet černochy, teď si musí zvyknout na gaye, takže se s podobnými seriály roztrhnul pytel, nic nového to nepřináší. Na druhou stranu trailer byl celkem příjemný a mohla by z toho být slušná oddechovka

Zruší to? Ne, pár stabilních diváků si to získá. Tak na 2–3 sezóny.


Trocha statistiky

Z 11 novinek jsme k branám pekelným poslali rovnou 7 seriálů. 5 z nich dokonce absolutní shodou. Na druhou stranu další sérii též v naprosté shodě věštíme třem novinkám. Nejdrsnější byl opět Fruiko (8 odepsaných). Ragelly se Zeusem se drželi při zdi a odepsali jen 6 seriálů.


NBC nám nadělila největší nálož nových seriálů. Co myslíte, mají šanci uspět?

Další díly seriálu

Trailery na novinky ABC včetně našich komentářů (18. 5. 2012)
Trailery na novinky CBS (19. 5. 2012)
Trailery na novinky CW (20. 5. 2012)
Trailery na novinky FOX (21. 5. 2012)
Trailery na novinky NBC (právě čteš)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Zdeněk Král
Autor se na SerialZone dostal v lednu 2011 a od té doby úspěšně znásobil svou závislost na seriálech. Kromě nich se zajímá o moderní technologie, hry, sci-fi literaturu a vše kolem služeb Googlu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

haroska
hodně dávno
Říkám porád - seriálové dvojče :D
aaaja
hodně dávno
Animal Practise (zvířata a doktoři? yes, please! :D ), Go On (Matthew Perry, to...
Judita
hodně dávno
Sakra lidi, co mi to děláte?! Projela jsem si všechny články s trailery a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY