Facebook Twitter E-mail
8. října 2016

Hvězda z OITNB vytváří nový dramatický projekt

Herečka Diane Guerrero, která si postavila kariéru na vězeňské dramatické komedii Orange Is the New Black, přichází na stanici CBS s novým nápadem na seriál. Za pomoci týmu tvůrců z Jane the Virgin vznikne pilot zabývající se imigrací.

Protentokrát si herečka střihne roli z druhé strany právního systému. V OITNB ztvárňuje vězeňkyni Maritzu Ramos, nyní se nám představí v opačné situaci. Ztvární právní zástupkyni, která se bude snažit pomáhat a zastupovat imigranty, kteří nemají finanční prostředky nebo znalosti k tomu, aby byli schopni se sami hájit. Své služby bude poskytovat pro bono.

Novinka nese název In the Country We Love a je postavena na hereččiných memoárech, které nedávno publikovala. Popisuje v nich historii svých rodičů, kteří byli deportováni z USA do Kolumbie. Ona sama v příběhu taky zastává důležitou roli. V té době byla ještě teenagerem a moc dobře zjistila, jaké to je spoléhat na pomoc druhých.


Máte rádi Guerrero? Dali byste šanci jejímu novému projektu podle vlastních zkušeností?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 58 týdny
Téma mě moc nezaujalo,nevím jestli bych vydržela sledovat seriál...
007.dany
před 57 týdny
To se teprve uvidí :D
Koldik
před 57 týdny
Same here, same here...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY