6. 10. 2016

Seriálové osudy: Stitchers

Seriálové osudy: Stitchers

Už je to pár měsíců, co se seriál Stitchers od kabelovky Freeform rozloučil s druhou sérií. Dlouho fanoušci nevěděli, jak to bude dál. Nyní už je ale jasno.

Důvody k oslavám jsou na místě. Stanice oznámila, že drama prodlužuje pro třetí sérii! Zprávu fanouškům sdělili herci Emma Ishta a Kyle Harris, kteří během živého chatu na Facebooku potvrdili, že vznikne deset nových epizod. Datum premiéry zatím prozrazeno nebylo, ovšem předpokládá se, že se seriál vrátí v roce 2017.

Stitchers sleduje mladou ženu, která s pomocí tajné organizace vstupuje do vzpomínek zemřelých lidí, aby je využila k řešení zločiny.

„Vášniví fanoušci seriálu se hlasitě ozývali ohledně toho, že chtějí vidět ze seriálu více, tak jsme je poslechli,“ uvedla Karey Burke, zástupkyně programového ředitele. „Stitchers dokázal, že si umí získat diváky, a my jsme moc rádi za to, že oslavuje chytrost dívek po celém světě.“


Sledujete Stitchers? Jak se vám líbila druhá série? Jste rádi, že se sci-fi drama dočká pokračování?

Další díly seriálu
Kliknutím aktivuješ úžasnost! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
Valesion

Valesion

super. Další seriál co sleduji prodloužen. Paráda :-)
před 200 týdny
Nikol Hübnerová

Nikol Hübnerová

Skvělé! Už teď se moc těším! <3 :D
před 200 týdny
_karel_

_karel_

Ale že nás napínali, co? Bezva, těšing.
před 199 týdny
Další články k tématu