Facebook Twitter E-mail
7. října 2016

Novinka pod lupou: No Tomorrow

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: No Tomorrow
Žánr: Drama / Komedie / Romantický
Stanice: The CW
Premiéra: 4. 10. 2016
Vysílání: každé úterý od 21:00
Předskokan: The Flash
Konkurence: Dancing with the Stars (ABC), Bull (CBS), Scream Queens (Fox), This Is Us (NBC)
Tipovačka: Jsme hodně na vážkách. SerialZone, Gorilla a lid (55 %) věří ve zrušení. CW Zone, NeXtweek, HBO a Edna tipují prodloužení.

Kdo?

Tvůrce: Corinne Brinkerhoff
Herci: Joshua Sasse, Tori Anderson, Jonathan Langdon, Sarayu Blue, Jesse Rath, Amy Pietz

Ve zkratce

Seriál sleduje mladou Evie, která se zaplete s svobodomyslným chlápkem Xavierem. Ten věří, že za devět měsíců dojde ke zničení světa, a přesvědčí ji, aby si vytvořila svůj seznam věcí, které chce před smrtí udělat. S pomocí svých přátel se Evie snaží zjistit, jestli jde Xaviera brát vážně. Během toho jí však nic nebrání v tom, aby si začala odškrtávat věci ze svého seznamu.

No Tomorrow je adaptace brazilského seriálu Como Aproveitar o Fim do Mundo (Jak si užít konec světa).

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Poslední tři roky je to s CWčkem těžké. Předloni mě zaujala novinka Jane the Virgin, tedy zaujala po traileru. Ovšem po pilotu přišlo vystřízlivění. Loni u Crazy Ex nečekal zázraky snad nikdo, což je fajn, protože nepřišly. Letos je v podobném stylu laděná novinka No Tomorrow, takže jsem se už předem bála, co se z toho nakonec vyklube.

Po počáteční nedůvěře jsem se však rozhodla nechat své předsudky stranou a hodnotit až po zhlédnutí pilotu. Je dobře, že jsem to udělala. Byla jsem dost překvapená, jak příjemný pilot se z toho nakonec vyklubal. S přibývajícími se minutami se pilot stále zlepšoval, atmosféra sílila a celkově jsem si to víc a víc užívala. Ani jsem se nenadála a byl konec, po kterém jsem měla chuť pustit si další díl.

Hlavní hrdinka je moc sympatická. Líbilo se mi, jak na začátku byla vyjukaná, ale postupem času a seznámením se s Xavierem se začala uvolňovat, takže na konci už byla jen poloviční osina :-) Ne, sranda, fakt mi přišla moc pěkná a příjemná, např. na rozdíl od Crazy Ex. Její chemie s Xavierem je taky perfektní. Sice jsem si během sledování říkala, co by na tu jejich žhavou noc řekla Isabela, ale hned mě to přešlo, tohle prostě není Galavant. Ale to nevadí.

Celý koncept je trošku přitažený za vlasy a upřímně by mě docela zajímalo, jak dlouho můžou tvůrci příběh natahovat. V seriálu se mluví o cca 9 měsících do konce světa, takže to vychází na jednu sezónu. Pokud ho ale prodlouží, co pak? Myslím, že kdyby nám tvůrci ukázali, jak Xavier přežil konec světa a vrátil se zpět do reality, hledal by si práci atd., tak by seriál ztratil své kouzlo, které tkví právě v heslu Carpe diem.

Jediný problém jsem měla s přehnaně stydlivým přítelem/snou­bencem, to jeho „němé mluvení“ mi přišlo spíš otravné než vtipné. Naopak hodně pobavila šéfka, celá scéna, kdy hrdinka šla žádat zpět o svou práci (váš dech je moc příjemný) a šéfčino okouzlení černochem, to jsem nečekala, ale bylo to super a pro mě zábavné.

Seriál rozhodně hodnotím jako příjemné překvapení a těším se na další epizody. Je to možná víc pro holky, ale myslím, že si své publikum najde napříč oběma pohlavími i všemi generacemi.

+ příjemná oddychovka
+ skvělá chemie mezi hrdiny
+ šéfová
+ svěží energická hudba

- bývalý přítel

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Drunk_Queen

Byla jsem pevně rozhodnutá, že se mi No Tomorrow nebude líbit. Vždyť v červnu, když jsem si sepisovala tipy na KDO PŘEŽIJE a sledovala trailery, tak se u No Tomorrow objevilo všeříkající „Raději mě zabijte, prosím.“ Takže když mě na začátku „přivítal“ hysterický jekot hlavní hrdinky a zjištění, že No Tomorrow trvá skoro tři čtvrtě hodiny, začala jsem tam někde uvnitř plakat a ptát se, proč si tohle sakra dělám.

Jenže když odezní to ječení a člověk se pomalu začne vyrovnávat se svým osudem, začne být čím dál tím vidět, že se na to kouká vlastně moc dobře. Postavy jsou svým způsobem zajímavé a sympatické, stejně jako děj naprosto šílené, ale jak u postav, tak i děje člověk prostě nemá pocit, že by si chtěl do kuchyně dojít pro mixér, přijít k ním zase k No Tomorrow a rozmixovat si oči a mozek (v libovolném pořadí). A to i přesto, že je to vlastně docela hloupé. Teda spíš hodně. Ale když se člověk zamyslí, tak mnoho pořadů CW má k tomuto postoji k nim velmi blízko.

Jak to shrnout? No Tomorrow je nejspíš spíš pro ženy. A ani ty by na veřejnosti neměly přiznávat, že viděly víc než pilot. Nebo spíš že vědí cokoliv o existenci tohoto dílka. Vážně, tady se člověk stydí už během samotného sledování. A stydí se ještě víc, že se mu to vůbec docela líbí. A pak se stydí ještě víc, když se během sledování podívá na čas a řekne si, že už sakra nemůže zbývat jen pět minut. Tomu se říká guilty pleasure, že? Navíc to má spád, je to líbivě natočené… jen člověk nesmí začít přemýšlet.

+ postavy
+ má to spád, dobře se to sleduje
+ je to vlastně zábava, člověk se občas zasměje

- je to dost šílené
- vlastně i docela hloupé
- člověk má při sledování výčitky
- nikdy, opakuji nikdy, by člověk neměl na veřejnosti přiznat, že to někdy viděl

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Seraphine313

No Tomorrow vypadá zajímavě v traileru, ale v pilotním dílu už ne. Seriál by byl přijatelný, kdyby se mu zkrátila stopáž z tři čtvrtě hodiny na dvacet minut, protože pak by z něj byla prostě komedie. No Tomorrow se ale snaží hrát na romanťárnu, navíc notně přeslazenou, takže ve výsledku je z toho docela šílená kaše.

První problém seriálu jsou samotné postavy. Ano, Xavier je okouzlující zajímavý charakter, ale bohužel je v tom sám. Druhou takovou postavu, ke které byste se upnuli, nenajdete. A to je právě chyba. Evie, Deirdre, Hank a všichni ostatní jsou jednorozměrné postavy, které po pěti sekundách vymažete ze svého zájmu, protože jste takových už viděli v komediálních seriálech stovky a víte, že vás ničím nepřekvapí. Ani nemají čím a u Evie je to opravdu škoda. Xavier sám celý seriál neutáhne, proto je dlouhá stopáž docela překvapující.

Evie je sice krásná a umí to před kamerou i ukázat, ale jinak je tupá jak koleje. Ok, chápu, že si myslí, že narazila na toho pravého, ale poslat do háje svého snoubence (i když je, jaký je)? V tom pilotním dílu bylo navíc tolik pitomostí (které k takovým seriálům zčásti patří a zčásti už fakt ne), že to úplně zabilo jakoukoliv logickou linku. Třeba právě rozchod Evie se snoubencem je něco, čemu měly být věnovány víc než jen dvě scény. A Xavier je navíc docela stalker. Ona je to ale daň za to, že se do pilotu nacpalo všechno, co by jinak bylo v běžném devadesátiminu­tovém filmu.

Celkově je to seriál, ve kterém je spousta slunce, spousta blonďatých vlasů a ryšavých vousů, ještě kdyby se to kousek posunulo k té pohádkovosti, měli bychom tu Galavanta nebo Pushing Daisies. Jenže kdyby se to posunulo víc k postavám samotným, divák by zjistil, že vlastně krom původní premisy riskování se vyhýbající Evie a riskování milujícího Xaviera nemá co nabídnout. Každý díl by pak vypadal stejně. Což pravděpodobně bude, protože romantické schéma 1. Potkáme se. 2. Zjistíme, že se k sobě hodíme. 3. Užíváme si. 4. Zjistíme, že máme nějaký problém. 5. Nesnášíme se. 6. Překonáme problém. 7. Zase si užíváme. (body 4–7 opakujeme i několikrát) funguje dokonale a není potřeba ho měnit. Tady ale nutně svádí k epizodičnosti, která by se mně osobně brzo zajedla.

Doporučuji sledovat: NE, pokud nejste vyloženě hardcore fanoušek romantiky.

+ twist na konci
+ chemie mezi Xavierem a Evie

- dlouhá stopáž
- jediná zajímavá postava je vlastně Xavier

Moje hodnocení pilotu: 50 %

Plánujete dát novince šanci? Nalákal vás popis děje nebo trailer? Nebo si raději počkáte na první reakce diváků, než se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (právě čteš)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 166 týdny
Z toho seriálu přímo sálá, že to bude k té apokalypse směřovat už na...
alesanko
před 166 týdny
Tohtosezónne guilty pleasure.. a fakt mi je trochu trápne priznať, že sa mi to...
Koldik
před 165 týdny
Skor si myslim, ze to bude ako ragelly napisala vyssie Myslim, ze to bude...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY