Facebook Twitter E-mail
10. října 2016

Scorpion obsazuje matku Paige

Paige Dineen našla svou seriálovou matku. Do této pozice byla obsazena herečka Lea Thompson, známá z dramatu Switched at Birth. Není nad Díkůvzdání, které dokáže vždy pořádně zamotat rodinné nitky do pořádného chuchvalce. V letošní sezóně dojde k velké sváteční rodinné sešlosti.

Matka Paige, Veronica Dineen, je umělkyně, která si nachází cestu zpět do života své dcery, i když tím hrdinka není moc nadšená. Jejich shledání proběhne při svátku Díkuvzdání. Veronica strávila několik let ve vězení, a tak tato sešlost nabude na ještě větší zajímavosti. Má na krku párek nebezpečných lidí poté, co objevila opomenutý nukleární reaktor. Veronica tak týmu předhodí zajímavý případ. Kromě toho však Veronica také doufá, že si zvládne najít cestu zpět ke své dceři a svému vnukovi, kterého nikdy neviděla.

S herečkou můžeme počítat v nejméně dvou listopadových epizodách. V současné době pracuje na natáčení finálové série Switched at Birth.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 53 týdny
V SaB byla super :)
Koldik
před 53 týdny
opomenuty jadrovy reaktor...super zapletka :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY