Facebook Twitter E-mail
12. října 2016

Do hudební novinky Star míří hvězda z Fast and Furious

Herec Tyrese Gibson se připojuje k novince stanice Fox Star v roli potenciální lásky pro postavu Carlotty (Queen Latifah). Seriál vzniká pod taktovkou Leeho Danielse. Herec pro sebe získal vedlejší roli.

Gibson si zahraje postavu pastora Bobbyho Harrise, který vede Carlottinu kongregaci. Bývalý rival a zločinec nyní přesedlal a odvrátil se od všeho negativního a špatného, když svou duši upsal Bohu. Bobby si začne románek právě s madam Carlottou. Tento vztah bude nanejvýš zajímavý, protože dojde dříve či později dojde na otázku víry, která je pro ně nyní zcela na prvním místě a jejich vztah prověří oddanost nejen k sobě samým, ale i k Bohu.

Gibson ve čtvrtek potvrdil svou účast prostřednictvím sociálních sítí, kde sdílel fotku spolu s Latifah v hřejivém objetí. Pro herce je tato nová příležitost první výraznější rolí v seriálovém světě. Herec a zpěvák zároveň je nejvíce proslavený svou rolí napříč filmy Fast and Furious.


Máte rádi Tyrese Gibsona? Kouknete se na Star? Znáte herce krom Rychle a zběsile i díky jeho hudební dráze?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
emJey (Ing. Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

007.dany
před 113 týdny
Paráda,těším se... :)
Pipa22
před 113 týdny
:-)
Koldik
před 112 týdny
Hej ako pastor to moze byt celkom sranda, i ked zas vaznu rolu moze tiez...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY