7. 10. 2016

Seriálové osudy: Ash vs Evil Dead

Seriálové osudy: Ash vs Evil Dead

V New Yorku se v těchto dnech pořádá zdejší pravidelný Comic-Con. Nejde o tak velkou akci jako v létě v San Diegu, ovšem i zde se sem tam objeví zpráva, která rozhodně stojí za zveřejnění.

Dnes máme velmi dobré zprávy pro fanoušky komediálního hororu Ash vs Evil Dead. Seriál má za sebou pouhou první epizodu druhé série, ovšem již nyní k novým dílům můžete přistupovat s klidem v duši. Kabelovka Starz mu totiž objednala třetí sérii, takže je jisté, že se Ash vrátí i v příštím roce.

Třetí série bude obsahovat 10 epizod. Rozhodnutí je to očekávané, přesto potěší. První díl nové řady získal proti silné konkurenci 733 tisíc diváků, což je o 14 % více než předchozí rok. Co se týče cílové skupiny 18–49 let, zde si druhá řada polepšila o působivých 63 %.

Ash se tentokrát vrací do svého rodného městečka Elk Grove. Zde musí zakopat válečnou sekyru s Ruby, jelikož se společně plánují postavit velkému zlu.


Sledujete Ashe? Jak se vám líbil první díl nové série? Jste rádi, že se seriál dočkal prodloužení a vrátí se v příštím roce?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
verunkabrožová

verunkabrožová

Já se u nové epizody mohla zase potrhat smíchy :)
před 200 týdny
Další články k tématu