Facebook Twitter E-mail
12. října 2016

Bridgit Mendler se naladí na country notu v Nashville

Do nadcházející páté série hudebního dramatu Nashville přichází nová ženská posila v podobě herečky Bridgit Mendler, která je nejvíce známá z Good Luck Charlie a Undateable. Získala vedlejší roli.

Zahraje si postavu Ashley Wilkenson, která se stala velmi žádanou a úspěšnou zpěvačkou. Má na svém kontě více jak 30 milionů zhlédnutí a odběratelů na hudebním portálu. Chystá se vytěžit ze svého úspěchu maximum a nahrát první album. Povahově je velmi zatvrzelá, ale tuto vlastnost kompenzuje to, že je velmi přitažlivá a rozhodně nepotřebuje od nikoho pomoc. Její talent ji předchází. Přes svou silnou schránku je ale velmi zranitelná bytost.

Krom seriálových rolí je Mendler známá i díky své hudební kariéře. Své vůbec první album vydala před čtyřmi lety a na nové se její fanoušci mohou těšit 18. listopadu.

Stanice CMT tak s Nashville začíná svoji plejádu seriálového vysílání. Předchozí čtyři série běžely na ABC. CMT i Hulu oznámily, že budou veškeré díly streamovat hned po jejich televizní premiéře.

Nová série Nashville začíná ve čtvrtek 5. ledna.


Máte stále rádi Nashville? Byla čtvrtá série svým obsahem stejně dobrá jako ostatní? Znáte Bridgit Mendler?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 53 týdny
Další hvězda na obzoru,už se těším.
Moudnik
před 41 týdny
Pevně doufám, že seriál si najde své překladatele. Se třetí i čtvrtou...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY