Facebook Twitter E-mail
9. října 2016

Ve 24: Legacy se objeví známá tvář

Tým herců novinky 24: Legacy je bohatší o známou tvář, kterou si každý fanoušek původní série moc dobře pamatuje. Do vedlejší role byl totiž obsazen herec Carlos Bernard, který se proslavil rolí Tonyho Almeida.

„Tony Almeida je s určitostí jedna z nejvíc zapamatovatelných tváří, které jsme ve světě 24 představili. Věrný a vstřícný žoldák se značnou mírou amorálnosti, který si nebere servítky vůči okolí. Dokáže být taky velmi bezcitný,“ řekl showrunner Manny Coto.

Děj je zaměřen na vojenského hrdinu, který se vrací zpět do Ameriky. S jeho návratem do domoviny ale přijde více starostí než klidu. Jeho postava je donucena přijít do CTU s prosbou o pomoc. S jejich asistencí se bude snažit bojovat o svůj život a následně překazit jeden z nejvíce nebezpečných teroristických útoků na půdě USA.

První epizoda 24: Legacy má naplánovanou premiéru po 51. ročníku Super Bowlu v neděli 5. února 2017. Poté se ve vysílání přesune na pondělí, kde seriál zůstane.


Těšíte se na Legacy? Jak se vám líbilo, co tvůrci udělali s postavou Tonyho? Vítáte jeho příchod do nového seriálu?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 61 týdny
Super zpráva :)
Šéf
před 61 týdny
Taky se těším
24ron24
před 61 týdny
Rozhodne sa mi ešte viac zvýšil už aj tak vysoký záujem o seriál. Ešte tam...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY