Facebook Twitter E-mail
11. října 2016

Marvel's Defenders nachází hlavní záporačku

Marvelovská novinka The Defenders přizvala mezi herecké obsazení filmovou super hvězdu Sigourney Weaver. Ta si zahraje postavu, na kterou bude upřen zrak snad ze všech nejvíce. Ztvární hlavní záporačku první série.

„Je to pro tvůrce velká pocta, že jedna z nejúspěšnějších hereček kývla na naši nabídku a rozhodla se rozšířit řady chystané novinky. Na její jméno jistě nalákáme nejednoho fanouška,“ řekl výkonný ředitel tvůrčí sekce Marvelu, Jeph Loeb.

Marvel's Defenders spojí všechny marvelovsko-netflixácké hrdiny dohromady. Seriál se představí v roce 2017 a nebudou v něm chybět Daredevil v čele s Charliem Coxem, Jessica Jones s tváří Krysten Ritter, Mike ColterLuca Cage a Finn Jones, který se nám teprve představí jako Iron Fist.


Máte rádi Sigourney Weaver a její bohatou filmovou kariéru? Jste rádi, že po vzoru mnoha dalších hvězd míří do televize? Kouknete se na Defenders a jejich tým?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
emJey (Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

adam78
před 171 týdny
Skvělá volba
007.dany
před 171 týdny
Pecka!Moc se těším.
Koldik
před 171 týdny
Pridavam sa, velmi dobry vyber i tah ako nalakat viac divakov.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY