Facebook Twitter E-mail
10. října 2016

Novinka pod lupou: Za sklom

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Za sklom
Žánr: Drama / Krimi
Stanice: JOJ
Premiéra: 28. 9. 2016
Vysílání: každou středu večer
Předskokan: -
Konkurence: –

Kdo?

Tvůrce: Roland Kubina
Herci: Ján Koleník, Tomáš Maštalír, Kamila Magálová, Milan Ondrík, Juraj Loj, Rebeka Poláková, Jiří Bartoška

Ve zkratce

Policejní vyšetřovatelé na Slovensku dostanou případ masové vraždy dodávky plné uprchlíků, kde nechybí ani ženy a děti, stejně jako mrtvý řidič. Pátrání je zavede na stopu organizovaného zločinu, který se stane osudným pro jednoho člena týmu. Policisté po jeho vraždě slibují odplatu, ovšem hon za spravedlností je nakonec rozdělí a postaví proti sobě.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Naše první slovenská NPL, jupí! Za sklom je poměrně slušný začátek. Předem přiznám, že nemám moc s čím srovnávat, ale tak nějak automaticky předpokládám, že česká a slovenská tvorba jsou hodně podobné, takže budu vycházet z toho. Kdyby to nebyla pravda, klidně mě v diskuzi opravte a házejte příklady, co je jinak, budu jen ráda.

Hned první scéna začíná akčně. Bohužel napětí jaksi chybí. Je to dáno naprostým, ale naprostým tichem. Asi dvě minuty tam policisté pronásledují pachatele, pak se s nimi mlátí, ale v mezidobí neřeknou ani slovo. Jakože ani výkřiky typu „Stůj!“ „Běž tudy!“ „Au!“, prostě nic. Není k tomu ani žádná hudba, takže ticho vynikne o dost víc. Už tady jsem byla docela otrávená, zvlášť při pomyšlení, že mě čeká dalších 63 minut čistého času.

Musím ale říct, že následně se to zlepšilo. Stala se z toho klasická kriminálka, kterých je v USA pět na každém prstu. Nic světoborného, ale neurazí, obzvlášť na slovenské (československé) poměry. Hlavní hrdina mi strašně moc připomínal Nicka Stokese, a to jak vzhledem, tak i postojem, mimikou v tváři a hláškami. Ostatní mě víceméně nezaujali, resp. po zhruba čtyřech dnech po zhlédnutí už si je ani nějak moc nevybavuju. Jen vím, že jejich šéfka neměla absolutně žádnou autoritu, což je asi krapánek problém.

Téma bylo zvoleno chytře. Uprchlíci posledních pár měsíců patří k nejpropíranějším mediálním tématům, takže nevidím nic špatného na tom, že se z toho rozhodli těžit i tvůrci Za sklom. Případ vypadá dobře. Líbí se mi, že půjde o serializovaný příběh, i když jsem nad tím v průběhu sledování hodně přemýšlela. Už to vypadalo, že se tento případ uzavře, ale v posledních deseti minutách přišel zvrat a poslední scéna, ač po zvratu očekávaná, otevřela další pole možností.

Myslím, že naše domácí tvorba se každým rokem snaží přiblížit evropskému, potažmo americkému standardu. Z těch katastrof, které vznikaly zhruba před deseti lety, jsme se posunuli o ohromný kousek dál. Na druhou stranu pořád nejsme tam, kde bychom být mohli. Ke sledování ale rozhodně doporučuju, minimálně pilot na zkoušku.

+ aktuální téma
+ serializovaný děj
+ slovenský Nick Stokes

- tichý úvod nenalákal
- zbytečně dlouhá stopáž – moc dialogů na úkor akce a svižného tempa

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Drunk_Queen

Nepamatuju se, co přesně bylo první českou novinkou v této rubrice, ale pokud mě paměť nešálí, Za sklom je prvním zástupcem slovenské tvorby. A ani já zatím nevím o tolika kouscích, které by mi k srdci přirostly natolik, abych si plánovala jejich sledování. Ale to bohužel hlavně z toho důvodu, že se k člověku zpráva o existenci prostě nedostane.

Tentokráte jsem ovšem upozornění někde zachytila a ke sledování mě ještě o trochu víc přilákalo jméno Tomáše Maštalíra, protože jsem sice moc slovenských seriálů neviděla, ale zrovna Dr. Dokonalý (či Ludský) patřil mezi ně, tudíž mě tak nějak zajímal ten posun za tři roky.

Za sklom je syrové, spíš než slova nechává k divákům promlouvat atmosféru. Taková znělka začíná ve čtvrté minutě a upřímně v ní zazní víc slov než do té doby v samotném seriálu. První případ je vybrán velmi odvážně. Téma uprchlíci pořád a stále vyvolává velké vášně jak na jedné, tak na druhé straně. Překvapivým prvkem je i to, že divák už skoro od začátku zná identitu vraha a tím pádem se nevyhne přemýšlení o tom, čím dnešní příběh vlastně skončí, vzhledem k tomu, že vyřešení případu z pohledu kriminalistů už by bylo trochu málo.

Hlavní postavy, Noro a Maxo, jsou v mnoha ohledech takoví ti typičtí drsňáci, kteří se neřídí žádnými pravidly (tohle je trochu škoda, chtělo by to už nějakou inovaci). Ani jednomu se nedá upřít charisma, zajímavé jsou dokonce i vedlejší postavy. Příběh poutavým způsobem dotvářejí i příběhy z osobní roviny policistů, občas je ale škoda, že člověk začne mít pocit, že něco z toho se tam zkrátka nehodí (například rozhovor o půjčce na dovolenou).

Jediný můj výraznější problém se seriálem Za sklom je hudba. Ta se do některých scén hodí perfektně, ale trochu to působí, jako by tvůrci váhali, kam přesně se hodí, a proto ji pro jistotu naházeli všude. Jak jsem řekla, někam hudba sedne, ale někde by její absence mohla podtrhnout „čistotu“ příběhu. Sice jsem si to nepočítala, ale mám takový dojem, že bez hudby si vystačilo snad jen pět minut hodinové epizody, což je škoda. Protože Za sklom je vážně dobré a berlička v podobě neustále hrající hudby není třeba. Ale třeba se to tvůrcům v dalších epizodách podaří vychytat.

+ riskantní případ
+ ve většině případů povedené ukázky mimopolicejního života
+ sympatické postavy
+ překvapivý konec

- hlavní dvojice, která se neřídí pravidly a je ultimátně drsňácká, je už trochu klišé
- téměř neustále hrající hudba, občas doplněná takovými výplňkovějšími záběry

Moje hodnocení pilotu: 80 %
inekafe

K tomuto seriálu som sa dostal úplnou náhodou. Nevedel som o ňom nič, ale už z prvých, viac-menej pozitívnych reakcií na internete som si povedal, že to musím skúsiť.

Začnem mínusmi, ktoré budú skôr technického charakteru – ako prvé mi skoro vypálil oči chaotický strih a kamera pri rýchlejších scénach, čo sme mohli vidieť hneď na začiatku pri naháňačke. Pri kriminálkach, kde sa podobné typy scén vyskytujú často, to kazí dojem z výsledného diela. Ďalším mínusom boli tzv. tiché súboje. Tiché údery pri bitke boli fakt divné, a tak som pri týchto scénach, ktoré práveže majú človeka nabudiť a udržať si jeho pozornosť, zaspával. A asi najväčším mínusom pre mňa boli komparzisti. Hlavne tí, čo sa im dostalo aj nejakej tej repliky. To bolo niečo hrozné. Neverím, že sa na Slovensku nenájdu ľudia, ktorí by to vedeli zahrať bez toho, aby to znelo tak vyumelkovane.

Ako taký protipól bolo hlavné osadenstvo, ostrieľaná trojica Maštalír, Koleník a Magálová mali veľmi dobrú chémiu. Herecky som s nimi v podstate nemal problém, akurát im to kazili tí random komparzisti. A za zmienku určite stojí aj mafián Bongy, ten herec si to očividne užíval a aj mu tá rola sedela. Aj keď to tak možno hneď nevyzerá, tak sa jedná skôr o temnejšiu kriminálku, čo bude určite viac posilnené v nasledujúcich epizódach. To je len a len dobre. Samotný príbeh vyzerá byť zatiaľ OK, je tam nejaké to vyšetrovanie, drsní policajti a na pozadí sa začína rozvíjať väčšia zápletka, ktorá časom určite prejde do popredia. Najviac však zaujal nečakaný zvrat na konci pilotu (áno, už aj slovenské seriály prebrali tento nový trend :D).

Vo výsledku som bol ale spokojný. Ak to vyslovene nebudete porovnávať so zahraničím, budete spokojní tiež. V opačnom prípade si treba odrátať nejakých 20–30 % z môjho hodnotenia.

+ hlavné obsadenie (Maštalír, Koleník, Magálová, Ondrík)
+ záber z vtáčej perspektívy hneď v úvode pri naháňačke v sklade
+ temná kriminálka

± stopáž (ako 45-minútovka by to bolo možno aj zaujímavejšie, ale osobne mi epizóda ubehla celkom rýchlo)

- chaotický strih v rýchlych scénach (au, moje oči)
- komparzisti, hlavne tí, čo mali nejakú repliku (aj ja by som to zahral lepšie)
- tiché bitky (post-produkcia, haló?)

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Plánujete dát novince šanci? Nalákal vás popis děje nebo trailer? Nebo si raději počkáte na první reakce diváků, než se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (právě čteš)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kaccci
před 165 týdny
Jsem ráda, že i tenhle seriál se dostal do novinky pod lupou, docela jsem...
bettyragy
před 165 týdny
Viděla jsem oba díly a zatím mě to celkem baví. Uvidím jak to bude dál.
carolos
před 164 týdny
Videl som pilotnú epizódu v premiére na JOJ. Už úvodná scéna záberu na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY