Facebook Twitter E-mail
11. října 2016

Grey's Anatomy: Leah se vrací rozbouřit vody

Do třinácté série Grey's Anatomy se vrací bývalá rezidentka Leah Murphy, kterou hraje Tessa Ferrer. Zatím nebylo řečeno, v kolika dílech se objeví, ale rozhodně se s ní musí počítat. Dost možná totiž vzkřísí svůj románek s Arizonou.

Její postava se nám poprvé představila v deváté sérii, kdy na sebe neupozornila svým talentem chirurga, ale projevila se jako svůdkyně, které Arizona podlehla. Poslední záběr na Leah byl ve finále desáté řady, když byla Richardem vyhozena za svou nekompetentnost. Načasování jejího návratu je velmi zajímavé, nebo spíš plánované? Kdo ví, každopádně Arizona se chce pohnout dál a Leah bude možná tím správným rozptýlením. Znovu.

Tvůrkyně seriálu Shonda Rhimes na otázku, jak se Arizonin život bude dál vyvíjet, řekla, že má na obzoru novou lásku. Tedy přibližně. Ani ona sama si nebyla jistá, kdo Arizoně vstoupí do života. I představitelka Arizony uvedla, že dřív nebo později si někoho najde jako náhradu za bolestný rozchod s Callie.

Ferrera si po roli v Grey's zahrála v seriálech You´re the Worst a Extant.


Jak se vám zatím líbí nové díly Grey's? Navázala první a druhá epizoda na zvraty z finále dvanáctky? Máte rádi představitelku Leah? Přáli byste Arizoně novou lásku?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

liskulka.lida
před 58 týdny
Vlastně mně celkem vadila... O:) Neměla jsem ju ráda, ale tak...uvidíme, co se...
Pipa22
před 58 týdny
oho, je zpet ... uvidime, kam to bude smerovat, ale aby si s ni zase...
Maarti
před 58 týdny
Jee, no, já ji teda moc nemusela..snad se ukáže v trochu jiném světle..

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY