11. 10. 2016

Seriálové osudy: Halt and Catch Fire

Seriálové osudy: Halt and Catch Fire

Stanice AMC má srdce ze zlata. Jak jinak to nazvat. Seriál Halt and Catch Fire (PC Rebelové) již potřetí unikl své vlastní smrti. Drama, které téměř nikdo nesleduje, bylo prodlouženo pro čtvrtou sérii. Stanice s tímto oznámením zároveň uvedla, že čtvrtá řada bude poslední.

Rozhodnutí přišlo jen několik hodin před finálovou dvouepizodou třetí série. Která se v noci v USA odvysílala. Podle stanice tvůrci Christopher Cantwell a Christopher C. Rogers napíšou seriálu úctyhodný závěr.

„Jsme neuvěřitelně pyšní na Halt and Catch Fire, jde skutečně o náš milovaný projekt. Rádi bychom poděkovali kritikům a fanouškům, kteří náš jedinečný seriál přijali,“ uvedl Charlie Collier, ředitel stanice. „Velké blahopřání patří tvůrcům a talentovanému týmu scenáristů, producentů, herců a celého štábu. Je nám velkou ctí, že můžeme drama prodloužit pro závěrečnou čtvrtou sezónu, abychom všichni viděli, jestli Cameron, Donna a zbytek party dokážou proměnit Swap Meet v něco jako eBay, Amazon nebo Facebook.“


Sledujete Halt and Catch Fire? Jak jste spokojeni se třetí sérií? Jste rádi, že bude i čtvrtá, která přinese smysluplné zakončení celému seriálu?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
verunkabrožová

verunkabrožová

Počítají s tím,připravý se na to a dají nám určitě skvělý závěr.
před 175 týdny
lukascoolarik

lukascoolarik

Ano, ano, ano! :-) Za tohle si AMC zaslouží obrovský palec nahoru.
před 175 týdny
Další články k tématu