Facebook Twitter E-mail
13. října 2016

V Riverdale bude učit Raúl Castillo

Herec Raúl Castillo, který na sebe upoutal pozornost v seriálu Looking, bude nyní součástí chystané novinky od The CW, Riverdale. Herec získal vedlejší roli, poprvé se s ním potkáme v páté epizodě.

Děj seriálu podle slavných Archieho komiksů je situován do současnosti. Divákům nabídne zbrusu nový pohled na hrdiny Archieho, Betty, Veronicu a jejich další přátele. Tato skupina se snaží prokousávat každodenností maloměsta a životem v něm. Je zde ale také faktor temnoty a podivností, které se pomalu začínají dostávat na povrch.

Castillo se ukáže v roli Oscara. Je profesionální a úspěšný hudební skladatel z New Yorku, který zároveň externě vyučuje na Carson College, která se nachází v Riverdale. Oscar svolí a přijme Archieho, aby si prověřil, jestli před ním stojí budoucí hudební hvězda, kterou by mohl vést ke slávě. Je ale Archie opravdu tak nadaný, jak vypadá?

Riverdale se na The CW představí v midseason.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 56 týdny
Neviem co su Archie komiksy, takze zatial ma to velmi nelaka.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY