Facebook Twitter E-mail
12. října 2016

iZombie se zakousne do Jasona Dohringa

Jason Dohring, který je miláčkem dívek a žen od dob účinkování v seriálu Veronica Mars, míří do třetí série iZombie. Konečně. Seriál má pod taktovkou tvůrce Veronicy Rob Thomas, takže bylo jen otázkou času, kdy se Jason objeví na scéně.

Vypadá to, že bude mít spojitost s hlavní záporačkou třetí série. Herec ztvární Chase Gravese, švagra Vivian Stoll. Pokud si jméno rychle nedokážete zařadit, tak jde o ředitelku Fillmore Graves, která se před koncem druhé řady Liv ptala, jestli jde s nimi, nebo proti nim.

Chase se poprvé představí v osmé epizodě. Stejně jako Vivian, i on je součástí Fillmore Graves. Herec se v minulosti v rozhovoru vyjádřil, že pokud se v seriálu dočká nějaké role, doufá, že půjde o zombie. Dost možná se mu přání vyplní.

Herec není prvním veteránem z Veronicy, který se v iZombie objeví. Svá hostování mají za sebou již Enrico Colantoni, Percy Daggs III, Ryan Hansen, Daran Norris a Adam Rose. Kristen Bell do seriálu přispěla svou troškou v podobě audio účasti.

iZombie se na stanici The CW vrátí s novými epizodami v midseason.


Sledujete iZombie? Jak hodnotíte první dvě série? Máte rádi Dohringa? Těšíte se na jeho novou roli?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sarhod79
před 53 týdny
Tak to je super zpráva, děkuji za ni
allyska
před 52 týdny
Paráda a ještě záporák :)
IcePrincess
před 52 týdny
Lol, už se z toho stává zombie verze VM. Kdoví, třeba z něj...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY