Facebook Twitter E-mail
13. října 2016

Lethal Weapon dostává plnou sezónu

Po NBC a ABC přidává nyní svou trošku do mlýna také Fox. Stanice oznámila, že své letošní novince Lethal Weapon objednává plnou sérii. Drama se dočká pěti extra epizod, jejich počet v první řadě se tedy vyšplhá na celkových 18.

Rozhodnutí to není překvapivé. Seriál se představil minulý měsíc se slušným ratingem 2.2 a 7,9 milionem diváků, tedy zhruba stejně jako loni Rosewood. V současnosti epizody šplhají v týdenní sledovanosti na rating 3.0 a 11,5 milionu diváků.

„Lethal Weapon nabízí výbušný a velmi zábavný vztah mezi dvěma policisty. Hlavní zásluhu na tom má dynamické vystoupení hlavních představitelů, kteří jsou obklopeni akcí na filmové úrovni, svěžím humorem a dojemným nádechem,“ prozradil ředitel David Madden. „Jsme nadšeni, že můžeme první sérii přidat dalších pět epizod.“


Sledujete Lethal Weapon? Jak se vám po pár epizodách seriál líbí? Jste rádi, že se dočká většího počtu epizod?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

corine
před 171 týdny
Zatím to vypadá na ten typ seriálů, co nějak dostanou druhou, případně třetí...
verunkabrožová
před 171 týdny
Mě seriál moc nenadchl,není to špatné,ale ani skvělé.
Koldik
před 170 týdny
Tak to som zvedavy ako to dopadne po tych 18tych castiach. Taku oddychovu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY