Facebook Twitter E-mail
19. října 2016

Stranger Things povyšuje a vítá nové herecké duo

Letošní letní hit Stranger Things mezi hlavní tváře ve druhé sérii přivítá postavy Steva a Willa. Připravme se tedy na to, že se s nimi budeme vídat mnohem častěji.

Steve, kterého hraje Joe Keery, a Will, jenž ožil díky Noahu Schnappovi, budou k vidění ve více scénách, než tomu bylo dosud.

Kromě této dvojice zároveň Netflix oznámil, že herecké řady seriálu posílí o dva nováčky. Jsou jimi Sadie Synk a Dacre Montgomery.

Sink získala roli Max. Hrdinka je již od pohledu tvrďačkou a velmi sebevědomou slečnou, která svým zevnějškem, chováním a postoji připomíná spíše kluka. Má za sebou složitou minulost a již z principu je vůči svému okolí dost skeptická a podezřívavá. Montgomery ztvární Maxina nevlastního bratra. Vlastnostmi je skoro kopií své sestry a je také o dost starší. Je natolik temperamentní, že doslova bere pouhým pohledem svým vrstevníkům jejich přítelkyně. Je fandou alkoholu a řídí černé Camaro. Pod pokličkou se ale skrývá nepředvídatelnost, dokonce se u něj dokáže projevovat i násilí.


Jak jste si užili jízdu první série? Měli jste radost za prodloužení? Máte nějaká přání pro druhé sérii?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
emJey (Ing. Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

verunkabrožová
před 122 týdny
Bezvadný,tento seriál se moc povedl.
JustMyName
před 122 týdny
Prvá séria bola vážne moc super, dúfam, že i tá druhá bude mať rovnakú, ak...
Koldik
před 122 týdny
Na toto sa este len chystam, ale super sprava...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY