Facebook Twitter E-mail
15. října 2016

Svět pilotů: Šest želízek v ohni

V posledních dnech objednávají televizní stanice nové piloty jako na běžícím páse. Až do Vánoc bude těchto zpráv o potenciálních novinkách až až, takže si je budeme dávkovat pěkně postupně.

Nepojmenovaný projekt od Jeremyho Bronsona (ABC)
Single-kamera komedie. Hlavním hrdinou je neúspěšný hip-hoper, který vidí skvělou příležitost, jak propagovat své písničky. Rozhodne se rozjet kampaň ke zvolení městským starostou. Problémy mu nastanou ve chvíli, kdy ho lidé do úřadu skutečně zvolí.

Nepojmenovaný projekt od Morgan Murphy (ABC)
Komedie. Projekt sleduje dva bratry. Poté, co jejich matka zemře, se hrdinové vrací zpět do svého rodného předměstí v Los Angeles, kde se rozhodnou změnit nejen svou rodinu, ale i celou komunitu.

The Rainmaker (CBS)
Drama podle románu Johna Grishama. Hlavním hrdinou je mladý právník, který si myslí, že má na dosah všechno, co si kdy přál, včetně peněz a nádherné snoubenky. Najednou je mu však tohle všechno vytrženo z náručí. Řeší případ, který ho může stát život a stojí proti firmě, v níž pracovat byl vždy jeho sen.

Nepojmenovaný projekt od tvůrců The Grinder (Fox)
Single-kamera komedie. Celá pracovní atmosféra a morálka v počítačové firmě je obrácena vzhůru nohama. Výkonný ředitel firmy je totiž postaven do kontrastu vůči čerstvě najatému specialistovi na citlivá témata.

Controversy (Fox)
Dramatický thriller. Projekt se točí okolo úspěšné konzultantky, jejíž specialitou je zvládání krizových situací. Je přizvána na vysokou školu poté, co jedna ze studentek obviní fotbalové hráče z hromadného znásilnění. Hrdinka spojí síly s univerzitním advokátem a společně se pokusí vypátrat, co se skutečně stalo.

Nepojmenovaný projekt od Mindy Kaling (NBC)
Single-kamera komedie. Hlavním hrdinou je charismatický majitel posilovny bez jakýchkoliv ambicí a cílů, který žije se svým mladším bratrem, popisovaným jako „krásný, leč idiot“. Jejich jednoduchý život se točí pouze okolo posilování a žen. Jedno i druhé však bude muset počkat v momentě, kdy oba pánové dostanou na starosti výchovu syna staršího z bratrů… o kterém nikdy netušili, že existuje.


Zaujal vás některý z šesti potenciálních seriálů? Nebo podle popisu raději nebudete soudit a počkáte si, co projde do dalších fází?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Cosima
před 56 týdny
Opravdu to zatím nevypadá nic moc. Třeba něco překvapí.
ufonka
před 56 týdny
Tak nic z této nabídky nemusím. :(
Koldik
před 56 týdny
Tam mozno jedine ten hip-hop starosta...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY