Facebook Twitter E-mail
21. října 2016

Druhá série Fuller House přivítá záhadného bratra Kimmy

Než se Fuller House vrátí s novými díly a druhou řadou, můžeme se seznámit s hercem Adamem Hagenbuchem, který získal roli bratra Kimmy a potenciálního přítele pro Stephanii. Nechme se překvapit, jak se to vyvine. Rodinný strom rodiny Gibblerů je tak opět bohatší bohatší.

Herec je v seriálovém světě nejvíce známý z dramatu Switched at Birth, kde představuje přítele Daphne, Minga. Ve Fuller House se objeví v roli Jimmyho, o kterém se nikdy pořádně nemluvilo. Již dříve padlo několik domněnek, kdo bude novou láskou pro Stephanii. Bude hrdinka tou, která se do Jimmyho zakouká?

Jimmy není jedinou zcela novou tváří. V druhé řadě nám bude představena rodiny Joeyho, konkrétně jeho děti i jeho manželka Ginger. Na všechny se můžeme těšit v epizodě o Díkůvzdání.

Druhá série se na Netflixu začne streamovat 9. prosince.


Jaká byla podle vás první řada Fuller House? Těšíte se na nové díly? Chcete, aby Steph spadla do náručí Jimmyho, nebo byste si pro ni přáli někoho úplně jiného?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 90 týdny
A já odkud ho znám,ano,Switched at Birth :)
Fabec
před 90 týdny
Ona má bratra? Si pamatuji, jak si vykládala kimmy a S.J jak S.J má otravnou...
Pipa22
před 90 týdny
:-), to je dobrej vtip ...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY