Facebook Twitter E-mail
18. října 2016

MacGyver, Bull a Kevin dostávají celé série

Stanice CBS se připojuje ke svým kolegům a objednává svým letošním úspěšným novinkám plnohodnotné série. Nevšední právničina Bull, komediální akčňák MacGyver a sitcom Kevin Can Wait tu s námi budou minimálně do května, všichni získali objednávku na 22 epizod.

„Jsme nadšeni, že diváci přijali všechny tři seriály,“ uvedl v oficiálním vyjádření ředitel stanice Glenn Geller. „Každý z nich měl okamžitý pozitivní dosah na náš program a pomohl nám ve svém časovém slotu ve výrazném meziročním polepšení.“

Bull, vznikající na motivy rané kariéry moderátora Dr. Phila McGrawa, který dříve pracoval jako konzultant poroty, získává prozatím v průměru rating 2.6. Oproti loňsku, kdy časový slot okupoval NCIS: New Orleans, jde o zlepšení o 24 procent.

MacGyver je rebootem milovaného seriálu z 80. let. Navzdory nasazení v pátečním smrtelném slotu si dokázal získat silný dosavadní průměrný rating 1.9, který je o 12 % lepší než loni u The Amazing Race.

V neposlední řadě je tu Kevin Can Wait alias Kevin James zpátky na CBS. Jeho nová komedie jede v páru s The Big Bang Theory, takže není velkým překvapením, že seriál má silné výsledky s průměrným ratingem 2.8. Pro sitcom bude největší výzva stát bez BBT, což si vyzkouší již 24. října. Tou dobou už se Teorie přesune na čtvrtek a Kevin přejde z půl deváté na osmou hodinu večerní, kde bude dělat předskokana další novince, sitcomu Man with a Plan.

Z novinek se již plných sérií letos dočkaly Designated Survivor, Speechless, Lethal Weapon a This Is Us.

Novinka pod lupou: Bull
Novinka pod lupou: MacGyver
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait


Které ze zmíněných novinkek jste dali šanci? Těší vás plnohodnotné série? Nebo vám žádná z nich nedokázala padnout do noty?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 56 týdny
Tak ja neviem, nesledujem ani jedno, ale ten mcgyver ma laka uz len kvoli tomu...
milosh
před 56 týdny
Tohle vypadá, že by moje tipovačka konečně taky mohla mít jednou důvod...
shakespeare
před 56 týdny
To me taky ne, navic to vubec nechapu. On se na to vazne nekdo diva?

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY