Facebook Twitter E-mail
1. června 2012

Na co koukat v létě, 1. díl

Ještě jste nepřestali oplakávat konec hlavní sezóny? Možná vám následující článek dá důvod vzpamatovat se a opět se začít radovat ze života ;) Jako první přijde na řadu pondělí, úterý a středa.


Tento článek se týká letní sezóny 2012. Pokud tě zajímá na co koukat v létě 2013, tak i to jsme sepsali.


Začíná letní sezóna. Pro někoho čas, kdy dohánět resty z průběhu roku, pro jiné čas nabitý skvělými letními oddechovkami, o které se z velké části starají kabelovky.

V prvním díle článku se podíváme na pondělí, úterý a středu. V závěru najdete přehledný kalendář, aby vám náhodou něco v té záplavě textu neuniklo. Novinky jsou tradičně označeny tučně, jejich trailery už pro vás sesbíral Fruiko.

Pondělí

4. června na FOXu startují oblíbené kulinářské shows Hell's Kitchen a MasterChef. ABC Family o týden později nasadí novinku Bunheads, která bude společníkem páté řadě Secret Life of the American Teenager.

V polovině měsíce (18. června) ABC přijde se soutěží The Glass House, typově téměř shodnou s Big Brotherem.

Lisa Kudrow se na Showtime vrátí se svým seriálem Web Therapy 2. července.

O týden později TNT nasadí závěrečných šest epizod kriminálky The Closer. Aby divákům vynahradila konec jednoho seriálu, rovnou ve stejný den uvede i jednu novinku. Tou je Perception s Ericem McCormackem (Will & Grace) a Rachael Leigh Cook v hlavních rolích.

23. července se dočkají i fanoušci sci-fi. Stanice Syfy konečně nasadí nové řady Warehouse 13 a Alphas. Na ABC bude startovat Bachelor Pad.

Úterý

CW se rozhodlo poprvé v historii přijít s origináním letním programem. Nenasadí ovšem nic skriptového. Tato teen stanice bude přehlcena reality shows. Jako první bude 29. května startovat The Catalina.

První červnové úterý se vrátí hned několik oblíbenců. ABC Family nasazuje na úterky svou hitovku Pretty Little Liars. Stejný den, tedy 5. června, se znovu objeví také Jane by Design. TNT přijde s novými řadami u Rizzoli & Isles a Franklin & Bash. Gleeci také zaplesají z druhé řady The Glee Project. V neposlední řadě pak NBC do programu vrátí svého loňského nováčka Love in the Wild.

Na 26. června vychází pouze jediná premiéra, a to sitcom TV Land Retired at 35.

Letní úterky na USA budou okupovat White Collar a Covert Affairs. Oba seriály se vrací 10. července. Ve stejný den ABC nasadí dokudrama Final Witness.

Středa

30. května startuje na ABC Family druhá řada sitcomu Melissa & Joey.

Ve středu 6. června startuje svou letní sezónu USA; nasazuje své hitovky Royal Pains a Necessary Roughness. Syfy přichází s Haunted Collector.

O týden později TNT uvede netrpělivě očekávaný remake kultovní soap opery Dallas… třeste se, J.R. a Bobby jsou zpátky!

20. červen bude nabitý premiérami. Na ABC Family startuje nový sitcom Baby Daddy. Comedy Central nabídne nové díly Futuramy a TV Land na obrazovky vrátí The Exes a přidá k nim novinku The Soul Man.

Damages se s pátou (závěrečnou) řadou vrací ve středu 11. července. DirecTV kromě tohoto veterána nasadí také novinku Hit and Miss o přeoperovaném transexuálním zabijákovi (Chloe Sevigny). Ve stejný den na ABC Family bude premiérovat dokuseriál Beverly Hills Nannies.

Tak co, vybrali jste si? Nebo spíš počkáte na druhý díl článku, ve kterém bude program od čtvrtka do neděle?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Elža
hodně dávno
Konečně nastal návrat PLL. Jsem vážně zvědavá, jak se bude další série vyvíjet,...
Werushka7
hodně dávno
Přidávám se k názoru..já si k tomu ještě přidám PLL, JBD a...
c.arolinka
hodně dávno
Rizzoli & Isles:) Už aby spolu ty dvě něco měly:D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY