Facebook Twitter E-mail
18. října 2016

Rok s Gilmorkami v seriálových plakátech

Dnes se netradičně budeme i v bleskovce věnovat seriálovým plakátům. Nové epizody Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) patří k nejočekávanějším seriálovým počinům letošního roku. Netflix moc dobře ví, jak fanoušky nalákat. Streamovací služba dnes zveřejnila nádherné postery k připravovaným čtyřem epizodám, které se budou odehrávat během jediného roku, každá v jiném časovém období.

Fotky jsou jednoduché, stylizované do různých částí roku. Nechybí romantický padající sníh, veselé podzimní listí, jarní květiny ani pro Ameriku charakteristické oslavy Dne nezávislosti připadající na 4. července.

Nové epizody jsou již skutečně za dveřmi. Dočkáme se jich za měsíc a kousek, 25. listopadu. Každý díl je devadesátiminutovým filmem. „Je to o třech ženách na rozcestí, každá se přitom nachází v jiném období svého života. Jsem nadšená ze všech čtyř epizod. Myslím, že se nám podařilo dosáhnout všeho, co jsme si vysnili a předsevzali,“ prozradila tvůrkyně Amy Sherman-Palladino.

Pokud vám náhledy nestačí, mrkněte se na náš Facebook, kde najdete všechny fotky ve vysoké kvalitě. Nezapomeňte nám také prozradit, který plakát se vám líbí nejvíc, jak často odpočítáváte čas do startu nových dílů a co od nich očekáváte!

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 56 týdny
Vyšel první trailer! :) Všichni víte, kde ho najdete ;) :D
ragelly
před 53 týdny
Začínáme odpočítávat :) Osm dnů a EWčko vydalo portrétové promo fotky :)
ševča
před 51 týdny
Jak jsem to tak četla, tak mě napadlo, že na to, že se to natáčelo v LA,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY