Facebook Twitter E-mail
21. října 2016

Čeká nás crossover Game of Thrones s Westworldem?

Stanice HBO se svým novým seriálem trefila do černého. Westworld se mezi diváky i kritiky ihned po premiéře zařadil mezi nejúspěšnější seriály stanice. Ač se vám to může zdát neuvěřitelné, minimálně jeden člověk již přišel s myšlenkou toho, že by se novinka mohla propojit v crossoverové epizodě se současnou jedničkou stanice, fantasy ságou Game of Thrones.

Kdo že tím člověkem byl? Sám tvůrce GoT, George R. R. Martin! Podle dostupných informací autor Písně ledu a ohně přišel za showrunnery Westworldu s nápadem, jak westernově laděné sci-fi propojit se svým seriálem. Nápad zahrnuje svět Westworldu, v němž se objeví roboti se vzhledem postav z GoT.

„George je skvělý. Úplně první výlet naší dcery byl do jeho kina The Jean Cocteau v Santa Fe,“ uvedl showrunner novinky Jonathan Nolan. „Je to moc milý chlapík a velmi nadaný spisovatel. Je moc lichotivé, že přišel s tímto nápadem.“

Jeho showrunnerská kolegyně Lisa Joy však zprávu zametla pod koberec: „Nesmím ztratit víru o tom, že draci skutečně existují,“ protestovala Joy. „Chci, aby byli skuteční. George mám moc ráda, ale nemůžu přijít o tuto svou iluzi!“

Vypadá to, že crossover jen tak nebude. Otázka pro vás do diskuze z toho jasně vyplývá. Mrzí vás to? Zaujal vás nápad GoT robotů, nebo byste byli raději, ať oba světy zůstanou navždy odděleny?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

patrik1177
před 86 týdny
George nezvykne moc žertovat :D
STOUPA
před 85 týdny
to snad né
Koldik
před 85 týdny
Dufam, ze to zavrhnu hned a bez nejakej moznosti na znovyzamyslenie...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY